قیمت ذرت برزیل

قیمت امروز ذرت برزیل فوری بار

اطلاع از قیمت امروز ذرت برزیل فوری بار فقط از مراکز معتبر امکان پذیر است.بازرگانی کهن اطلاعات بروز خوراک دام را در اختیار مشتریان قرارمی دهد.

تعیین قیمت کالاهای وارداتی ازجمله خوراک دام و طیور علاوه بر درجه کیفی آن، وابستگی مستقیم به قیمت روز دلار دارد .

ذرت برزیل تنها بخشی از واردات ذرت  به بنادر جنوبی است ، ذرت، مخصوصا از نوع دامی از کشورهای زیادی به ایران وارد می شود که بیشترین میزان آن در بنادر جنوبی و اغلب در بندر امام خمینی است .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

رومانی

اکراین

صبرستان

روسیه

واردات ذرت با توجه به اینکه میزان زیادی از آن در بندر امام خمینی انجام می شود، مدت زمان زیادی صرف بارگیری می شود که ممکن است حدود یک ماه به طول بیانجامد. به همین دلیل بیشتر مشتریان تمایل دارند تا محصول را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند . دامداران و مرغداران می توانند ذرت فوری بار  را طی یکی الی دوهفته دریافت نمایند.

روش های حمل و نقل کالا به مقصد مشتری به دو صورت انجام می شود :

فوری بار

دیربار

در صورتی که مشتریان تعجیل برای دریافت محصول خود داشته باشد می تواند از روش فوری بار استفاده نموده و سفارش خود را ثبت نمایند تا در موعد مقرر محصول را دریافت نمایند . لازم به ذکر است هزینه حمل و نقل به صورت فوری بار نسبت به دیربار بیشتر است .

مشتریان گرامی برای دریافت اطلاعات کامل از ذرت فوری بار می توانند به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و در ساعات اداری با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند . همچنین در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با سایر محصولات می توانند علاوه بر مطالعه مطالب سایت عضور کانال تلگرام شرکت بازرگانی کهن شده و از اخرین اخبار خوراک دام و طیور مطلع شوند