نرخ ذرت روس درجه یک

نرخ ذرت روس درجه یک و سایر کالاهای وارداتی به عوامل زیادی بستگی دارد که قیمت دلار مهمترین عامل است و قیمت ثابتی ندارد، قیمت کلیه کالاها از شرکت بازرگانی کهن قابل استعلام است.

ذرت یکی از کالاهای لاینکف وارداتی است و نیاز کشور ازطریق واردات از کشورهای دیگر تامین می شود . تولید ذرت باتوجه به اینکه سازگار با آب و هوای مرطوب و معتدل بوده  و نیاز به آب فراوان دارد ، برای همه کشورها از جمله در ایران مقرون به صرفه نیست .

کیفیت ذرت های وارداتی دو دسته هستند :

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

مهمترین فاکتورهایی که ذرت درجه یک را از درجه دو متمایز می کند شامل :

زردی دانه

رطوبت مناسب

عدم شکستگی

عدم وجود کپک و مواد اضافی

نحوه برداشت و بسته بندب مناسب

ذرت درجه یک با داشتن ویژگی های یادشده نسبت به درجه دو گران تر است ، قیمت تمام شده ذرت برای مصرف کننده تحت تاثیر قیمت دلار ، قیمت تعیین شده از سوی کشور صادر کننده ، هزینه حمل و نقل و … می باشد .

روسیه در آسیای شمالی و شمال دریای خزر مهمترین کشور واردکننده ذرت به ایران است و بیشتر بازرگانان ازجمله بازرگانان تهرانی تمایل به خرید ذرت روس را دارند . هزینه کمتر حمل و نقل ذرت روس نسبت به ذرت بنادر جنوبی ، کوتاهی مسیر و کیفیت مرغوب و در دسترس بودن ، از دلایل  اهمیت واردات ذرت روس است.

شرکت بازرگانی کهن در تلاش است تا بتواند با فروش مستقیم کالاهای مورد نیاز مشتریان ازجمله ذرت روس درجه یک، شرایط مساعدی را برای خرید فراهم نماید تا عزیزان بتوانند بدون پرداخت هزینه گزاف تر محصول مورد نیاز را به صورت عمده یا جزئی تهیه نمایند .

مشتریان محترم می توانند برای استعلام قیمت ذرت روس درجه یک و سایر محصولات دیگر به صفحه  تماس با ما ، مراجعه نموده و با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن تماس حاصل نموده  و اطلاعات لازم را کسب نمایند