نرخ ذرت برزیل

نرخ ذرت برزیل درجه دو بندر امام

نرخ ذرت برزیل درجه دو بندر امام مانند سایر محصولاتی که به کشور وارد می شوند تحت تاثیر قیمت روز نرخ دلار و ارز می باشد که باید از مراکز معتبر استعلام شود.اطلاع از قیمت تمام شده خوراک دام یکی از مهمترین دغدغه های خریداران است که همواره با نوسانات زیادی مواجه هستند.

انواع ذرت دامی  برزیل

درجه یک

درجه دو

باتوجه به اینکه ذرت جزو یکی از بهترین خوراکها  برای طیور از لحاظ ارزش غذایی محسوب می شود که بیشترین نیاز ذرت دام و طیور کشور  از طریق واردات  تامین میشود ،عوامل زیادی در قیمت آن تاثیر گذار خواهند بود مثل فصل تقاضا ، درجه بندی کیفی آن ، کشور وارد کننده و نواسانات بازار و ….  لذا اطلاع از قیمت تمام شده جهت تهیه این نوع محصول برای دامداران  و مرغداران و متقاضیان امری  بسیار مهم محسوب می شود که شرکت بازرگانی کهن تجارت همواره جوابگوی مشتریان عزیز می باشد .

از عوامل دیگری که در نرخ ذرت برزیل  درجه  دو مهم است نحوه بسته بندی آن در اندازه های مختلف می باشد که در شهرهای مختلف بسته بندی و قابل عرضه می شوند .نرخ ذرت برزیل درجه دو نسبت به درجه یک ، کاهش قیمت کمی دارد ولی از لحاظ ارزش غذایی یکسان هستند و تنها درجه مرغوبیت و کیفیت آن  بر روی نرخ تاثیرگذار می باشد .

مشتریان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و قرارگرفتن در روند  اخبار محصولات دامی به کانال تلگرام بپیوندند و یا با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .