قیمت ذرت دامی بندر انزلی

قیمت ذرت دامی بندر انزلی

ذرت پر استفاده ترین غلات بعد از گندم است که مهمترین دلیل افزایش تولید آن تامین خوراک دام و طیور است . قیمت ذرت دامی بندر انزلی و سایر بنادر شمالی یکسان است

ذرت دامی بندر انزلی از روسیه وارد می شود و علاوه بر بندر انزلی ، سایر بنادر شمالی دیگر نیز ذرت ، سویا و انواع کنجاله ها را دریافت میکنند .کشور روسیه تولید کننده انبوه ذرت دامی و غیر دامی در شمال آسیاست و مهمترین کشور صادر کننده خوراک دام به ایران است .

ذرت دامی و سایر خوراک هایی که در بنادر شمالی تخلیه می شوند ، غالبا از روسیه و از طریق دریای خزر وارد می شوند .

بسیاری از بازارگانان ، مخصوصا شرکت های بازرگانی در تهران از متقاضیان ذرت روس هستند ، بنادر شمالی به دلیل فاصله کمی که با تهران دارند و همچنین وجود باند فرودگاهی که فاصله را کوتاه تر و زمان را کمتر کرده است بازرگانان زیادی را برای تجارت و واردات خوراک دام به خود جلب نموده است . خرید ذرت دامی بندر انزلی برای آندسته از مصرف کنندگانی که به بندر نزدیک هستند از لحاظ حمل و نقل بسیار مقرون به صرفه است و متقاضیان زیادی دارد .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت روس عبارت است از :

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

بندر نوشهر

بندر امیر آباد

مشتریان گرامی برای اطلاع از قیمت ذرت دامی بندر انزلی می توانند در ساعات اداری با کارشناسان فروش در تماس باشند و مشاوره لازم قبل از خرید را کسب نمایند  ، جهت برقراری ارتباط می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید ،همچنین جهت تمایل به آشنایی با سایر محصولات داخلی و خوراک های تکمیلی از قبیل انواع اسیدهای آمینه ،تفاله ها ، مواد معدنی ، پودرها و ….علاوه بر مطالعه مطالب سایت از طریق لینک ، عضو کانال رسمی تلگرام شرکت کهن ترید شوند.