قیمت ذرت برزیل

قیمت خرید ذرت برزیل درجه دو بندر امام

قیمت خرید ذرت برزیل درجه دو بندر امام  به نسبت ذرت درجه یک قیمت پایین تری دارد  که گاهی توسط متقاضیان در صورت نبودن ذرت درجه یک در بازار خریداری می شود .

ذرت درجه دو به نسبت درجه یک از لحاظ کیفیت کمی متفاوت است ولی ارزش غذایی خود را دارد و مورد استفاده قرار میگردد ولی بعضی از فاکتورهایی که موجب کاهش کیفیت در این محصول شده تاثیر مستقیم بر روی قیمت این نوع ذرت گذاشته است .

انواع ذرت برزیل از لحاظ درجه بندی کیفی

1-ذرت درجه یک

2- ذرت درجه دو

بررسی کیفیت ذرت برزیل درجه یک و دو

قیمت خرید ذرت برزیل درجه دو بندر امام هم تحت تاثیر کیفیت می باشد وبا توجه به وارداتی بودن محصول به قیمت روز دلار و ارز  هم وابسته است .قیمت ذرت برزیل درجه دو بندر امام  در مقایسه با سایر ذرت ها مثل ذرت روسیه  هزینه پایین تری دارد ولی از لحاظ ارزش غذایی یکسان است که همین دلیلی برای محبوبیت این نوع محصول در بازار شده است .میتوان گفت اغلب مرغداران  این محصول را حداقل یک بار امتحان کرده اند و با توجه به حفظ بودن ارزش غذایی و قیمت مناسب مقرون به صرفه بوده و بارها خریداری کرده اند .

مشتریان محترم میتوانند علاوه بر تهیه ذرت در دو نوع داخلی و خارجی  سایر محصولات مربوط به خوراک دام و طیور  اعم از سویا ، علوفه، کنسانتره،یونجه، چو … را با اطمینان  از شرکت بازرگانی کهن تجارت  خریداری  نمایید.