قیمت خرید ذرت برزیل دامی

قیمت خرید ذرت برزیل دامی

ذرت دامی در مقایسه با ذرت غیر دامی  به دلیل کاربردهای متنوع  آن میزان مصرف بیشتری دارد ،قیمت خرید ذرت برزیل دامی را می توانید از شرکت کهن ترید استعلام نمایید .

تولید ذرت دامی یا غیر دامی با توجه به نیاز آب فراوان ، شرایط سخت کاشت و مراقبت های ویژه به دلیل آفت های زیاد ، ریسک بالایی دارد و در کشور میزان تولید آن تامین کننده کل نیاز مصرف نیست و مستلزم واردات از سایر کشورها هستیم . قیمت ذرت برزیل به عوامل زیادی وابسته است که در ادامه آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

شرکت بازرگانی کهن ترید با تجربه درخشان و مفید در زمینه صادرات و واردات خوراک دام و طیور ، از کشورهای مختلفی ذرت، سویا و سایر دانه ها و خوراک دام و طیور را وارد می کند که اغلب در بنادر جنوبی و کالاهایی که از کشور روسیه وارد می شود در بنادر شمالی تخلیه می شود

کشورهای تولید کننده انبوه ذرت و صادر کننده به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

رومانی

صبرستان

اکراین

روسیه

اهمیت دانه ذرت از لحاظ اقتصادی و تعدد فراورده ها از سایر غلات بیشتر است و بعد از گندم بیشترین سهم تولید را به خود اختصاص داده است.

فاکتورهای زیادی تعیین کننده  قیمت ذرت برزیل هستند که عبارت است از :

کیفیت ذرت

فراوانی

قیمت دلار

نوع حمل و نقل

مشتریان عزیز برای اطلاع از قیمت خرید ذرت برزیل دامی و همچنین سایر خوراک های تکمیلی می توانند با شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما ، با کارشناسان شرکت کهن ترید تماس حاصل نمایند .کارشناسان این حوزه آماده پاسخگویی به سولات مشتریان و ارائه مشاوره لازم قبل از خرید می باشند .

علاوه بر واردات خوراک دام و طیور از کشورهای دیگر، محصولات داخلی نیز از منابع طبیعی مثل هسته خرما ، زیتون و… تولید می شود که به کشورهای دیگر مثل عراق صادر می شود که برای آشنایی با کلیه محصولات خوراک دام و طیور می توانید علاوه بر مطالعه مطالب سایت ، عضو کانال رسمی تلگرام شرکت کهن ترید شوید .