قیمت جهانی ذرت روس زود بار بندر فریدونکنار

قیمت جهانی ذرت روس زود بار بندر فریدونکنار

قیمت جهانی ذرت روس برای تمام کشورهای متقاضی یکسان است ولی در صورت زودبار بودن، قیمت آن افزایش می یابد.بندر فریدونکنار یکی از بنادر دریافت کننده این محصول است.

صادرات ذرت روس به ایران در سالهای اخیر، رشد 4 برابری داشته است و روسیه تنها یکی از کشورهایوارد کننده ذرت به ایران است . با افزایش مصرف ذرت در سراسر جهان ، کاشت و تولید این محصول نیز افزایش یافته و در کشورهایی که شرایط مناسبی از نظر سازگاری آب و هوا و خاک با این محصول را داشته باشد ، تولید ذرت به سطح انبوه رسیده و مازاد آن به سایر کشورها صادر خواهد شد . ذرت در تمام مناطقی که دمای بالای 10 درجه را داشته باشد سازگار است . در واقع ذرت در مناطق گرم و معتدل نتیجه برداشت بهتری دارد . علاوه بر این به آب زیادی نیاز دارد و به هیچ عنوان نباید خاک این گیاه خشک باشد . با توجه به اینکه شرایط کاشت و نگهداری و به ثمر رسانیدن این محصول کمی سخت تر از سایر غلات است ، و با اقلیم ایران چندان سازگار نیست ،تولید این محصول درکشور چندان به صرفه نیست و ناگزیر به واردات آن از سایر کشورها مخصوصا از نوع دامی هستیم .

ذرت در دنیا بعد از گندم و برنج سومین محصول زراعی زیر کشت و دومین محصول از نظر میزان تولید است . اهمیت غذایی و فراورده های متعدد ذرت ، اهمیت این محصول را بیش از پیش کرده و با پیشرفت صنایع غذایی و افزایش مصرف ، تولید نیز افزایش یافته است .

از انواع فراورده های ذرت می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

روغن ذرت

آرد

نشاسته

کنسرو

کنجاله و ….

جالب است بدانید که حتی از چوب بلال نیز در صنعت کاغذ سازی استفاده می شود و این نشان دهنده اهمیت این دانه پرکاربرد است .

قیمت جهانی ذرت در وهله اول به کشور تولید کننده بستگی دارد که پس از تعیین قیمت براساس کیفیت و سایر معیارها مثل نرخ دلار ، به بازار جهانی اعلام میشود . قیمت تمام شده برای مصرف کننده در وهله آخر به نوع حمل و نقل بستگی دارد.

حمل و نقل کالا برای مشتری، به دو شکل قابل انجام است :

زودبار

دیربار

ذرت روس تنها در بنادر شمالی وارد می شود و اکثر این بنادر تجاری از ظرفیت بالای دریافت و ذخیره سازی استاندارد برخوردار هستند . بندر فریدونکنار یکی از بنادر شمالی کشور در استان مازندران است که از سال 1386 تا کنون با تجهیزات دریایی در زمینه واردات و صادرات مخصوصا خوراک دام و طیور فعالیت دارد .

قیمت جهانی ذرت از شرکت نیک نام کهن ترید قابل استعلام است وکلیه مصرف کنندگان ذرت می توانند برای کسب اطلاعات دقیق با شرکت تماس حاصل نمایند .

مشتریان گرامی که تمایل به خرید این محصول هستند برای اطلاع از قیمت جهانی ذرت روس زود بار بندر فریدونکنار، به صفحه تماس با ما، مراجعه نموده و در ساعات اداری با کارشناسان مجرب واحد فروش در تماس باشند .