قیمت ذرت برزیل

قیمت امروز ذرت برزیل درجه یک

نوسان دلار و قیمت  امروزذرت برزیل درجه یک

با نوسان نرخ دلار در بازار کلیه کالاها ، ازجمله خوراک دام و طیور که از طریق واردات تامین می شوند با افزایش یا کاهش قیمت رو به رو هستند .قیمت امروز ذرت برزیل درجه یک ،رابطه مستقیم با نرخ دلار دارد .

ذرت جزو غلات پرمصرف است که شرایط کاشت ، برداشت و نگهداری خاصی دارد و البته آفت های زیادی هم دارد . این غله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که همین پرکاربرد بودن آن باعث پر مصرف شدن آن هم شده است . ذرت به دلیل داشتن پروتئین ، چربی و سایر ویتامین های ضروری علاوه بر خوراک دام و طیور، برای مصرف آبزیان هم مفید واقع شده . در واقع می توان گفت، دانه ذرت یکی از جیره های اصلی ، مهم و ضروری در وعده غذایی دام و طیور و آبزیان است .

جالب است بدانید که حتی از ساقه بلال یا همان ذرت برای درست کردن کاغذ نیز استفاده می شود .

برزیل از مهمترین کشورهایی است که واردات ذرت از آنجا انجام می شود و به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد کاشت و برداشت ذرت دامی در این منطقه به خوبی انجام می شود . قیمت امروز ذرت درجه یک نیز وابسته مستقیم به قیمت دلار است و همچنین نوع درجه کیفی، که یکی از مهمترین فاکتور های تعیین قیمت است .

مشتریان محترم در صورت تمایل می توانند برای اطلاع از قیمت امروز ذرت برزیل درجه یک با کارشناسان فروش تماس بگیرند و برای اطلاع از سایر محصولات در کانال تلگرام کهن ترید عضو شوند .