بنتونیت خوراک دام

فروش مستقیم ذرت روس درجه یک

فروش مستقیم ذرت روس درجه یک

ذرت روس در بازار ایران دسترسی آسان و کم هزینه تری نسبت به کشورهای دیگر دارد . فروش مستقیم و بدون واسطه روس درجه یک در شرکت کهن ترید و در طی سال فراهم است.

روسیه با برخورداری از شرایط مساعد کشاورزی مخصوصا کاشت ذرت ، در آسیای شمالی جزو مهمترین کشورهای تولید کننده ذرت است که سالانه حجم بسیار زیاد ذرت را به سایر کشورها ازجمله ایران صادر می کند . صادرات ذرت برای کشورهای تولید کننده از لحاظ گردش اقتصادی بسیار حائز اهمیت است و نقش مهمی  دارد .

صادرات ذرت از روسیه برای ایران فقط از طریق کشتی و دریای خزر انجام می شود و در بنادر شمالی تخلیه می شوند . بیشتر بنادر شمالی ظرفیت پذیرش کالا و ذخیره سازی با شرایط استاندارد را دارند و با افزایش صادرات خوراک دام به کشور ازجمله ذرت از حداکثر ظرفیت بنادر استفاده می شود.

ذرت در کلیه کشورهای تولید کننده انبوه از لحاظ کیفیت ، به دو دسته تقسیم می شوند :

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

برای تعیین درجه بندی ذرت معیارهایی وجود دارد که نشان دهنده ذرت درجه یک یا دو هستند که به مهمترین آنها اشاره  خواهیم کرد . درجه بندی ذرت یکی از مهمترین عواملی است که بر روی قیمت ذرت تاثیرگذار است .

مهمترین معیارهای تعیین درجه کیفیت ذرت عبارت است از:

سالم بودن دانه و عدم شکستگی

نداشتن کپک و سایر مواد  زائد خارجی

رطوبت کافی

زردی دانه

فروش مستقیم ذرت روس درجه یک ، در شرکت کهن ترید در طی سال برای مشتریان عزیز فراهم است و مشتریان می توانند سفارش خود را به صورت کلی و جزئی ثبت نموده و محصول را با اطمینان از کیفیت  و در موعد مقرر دریافت نمایند .

همچنین مصرف کنندگان محترمی که قصد تهیه ذرت روس را دارند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش مستقیم ذرت ، با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در تماس باشند و مشاوره لازم را دریافت نمایند .