خرید سویا امسال چقدر است؟

برای اطلاع از اینکه خرید سویا امسال چقدر است می توانید با شرکت بازرگانی کهن تماس بگیرید، اطلاع از قیمت بروز خوراکها امکان پذیر و قابل استعلام است

با افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی ، تولید ذرت ، سویا و سایر خوراک های مخصوص دام و طیور در کشورهای مختلف افزایش یافته است وکشورهای شرایط تولید این دانه ها را به میزان انبوه دارند به سایر کشورها صادرمی کنند.

سویا  یکی از دانه های ارزشمند در میان حبوبات است که پروتئین بسیار بالایی در مقایسه با سایر دانه ها دارد ، حدود 50 در صدر از کل خواص سویا پروتئین ، 20درصد چربی و مابقی آن آهن ، پتاسیم و … تشکیل داده است .

سویا طبیعت گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری سازگاری بیشتری داشته و نیاز به آب کمی هم دارد، براساس آزمایشهای انجام شده بر روی سویای مناطق مختلف مشخص شده که نوع آب و هوا و خاک تاثیر بسزایی در کیفیت سویا داشته است .

منشا رویش سویا در آسیا بوده و به تدریج در کشورهای دیگر هم وارد شده است . سویا معمولا به صورت کنجاله برای مصرف خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. کنجاله ها همان تفاله های سویا هستند که از روغن گیری سویا بدست می آید .

کنجاله های سویا انواع مختلفی دارد که عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای

مصرف کنندگان سویا مخصوصا دامداران و مرغداران عزیز می توانند سویا مورد نیاز سالانه خود را با کیفیت و قیمت مناسب از شرکت بازرگانی کهن تهیه نمایند . برای خرید سویا امسال به صورت جزئی یا کلی می توانید سفارش خود را از طریق کارشناس فروش ثبت نمایید .

مشتریانی که تمایل به خرید سویا امسال را دارند برای اطلاع دقیق از قیمت و شرایط خرید می توانند به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند . همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر خوراک های تکمیلی با عضویت در کانال تلگرام بازرگانی کهن می توانند اطلاعات بیشتری را کسب کنند .