خرید ذرت روس دامی بندر فریدون کنار

خرید ذرت روس دامی بندر فریدون کنار

بندر فریدون کنار در استان مازندران جزو بنادر تجاری و البته بسیار زیبا می باشد . با توجه به مسافت کم به تهران بسیاری از شرکت های تجاری متقاضی خرید ذرت روس دامی بندر فریدون کنار هستند .

بندر فریدون کنار با امکانات و تجهیزات مناسب دریایی سالانه حجم بسیار زیادی ذرت دامی وارداتی از روسیه دریافت می کند و توانایی ذخیره سازی در انبار ها با شرایط کاملا بهداشتی و سالم را دارد . همچنین این بندر با داشتن باند فرودگاهی مسیر را برای بازرگانان بسیار کوتاه تر و سریع تر نموده است که این ویژگی تاثیر خوبی در رونق گرفتن تجارت این بندر گذاشته است .

بندر فریدون کنار از سال 1386 به طور رسمی شروع به فعالیت تجاری نموده و سالانه بیش از 700 هزار تن ظرفیت صادرات و واردات کالا دارد .

خرید ذرت روس دامی بندر فریدون کنار در اغلب فصول سال قابل انجام است و می توان گفت با افزایش تقاضا و مصرف و متقابلا افزایش دامداری ها و مرغداری ها را به دنبال داشته است به همین دلیل واردات ذرت از کلیه کشورهای انبوه در هر سال افزایش یافته است .

شرکت کهن ترید جهت رفاه مشتریان عزیز اطلاعات لازم را در مورد انواع خوراک دام و اخبار به روز در سایت و کانال تلگرام قرار می دهد همچنین می توانید جهت کسب اطلاع از نحوه خرید ذرت روس دامی بندر فریدون کنار با کارشناسان فروش در تماس باشید .