چه شرکت هایی در نمایشگاه بین المللی دام،طیورو صنایع وابسته امسال حضور دارند ؟

بسیاری از شرکت های بزرگ و معتبر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته امسال حضور دارند. این نمایشگاه در5مهر لغایت 8مهر1399 در محل نمایشگاه های دائمی دایر می گردد.

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه بسیار مفید در حوزه خوراک دام و طیور نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و در تلاش است تا بهترین محصولات تولیدی خود و همچنین سایر محصولات دیگر وارداتی را به علاقه مندان و مصرف کنندگان محترم معرفی نماید .

چه شرکت هایی در نمایشگاه حضور دارند و حوزه فعالیت آنها چیست :

شرکت های تولیدی یا واردکننده خوراک انواع دام و طیور

شرکت های تولیدی یا واردکننده دستگاه های نگهداری دام و امثال آن

شرکت های تولیدی محصولات کشاورزی جهت تقویت زمین های زراعی و امثال آن

و …

بیشتر شرکت های بزرگ و معتبر بازرگانی در تلاشند تا جهت معرفی خدمات و محصولات خود در کلیه نمایشگاه های مربوط به این حوزه حتی در سایر شهرستانها  شرکت نمایند . امسال با وجود همه محدودیت ها جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، نمایشگاه دام،طیورو صنایع وابسته با حفظ و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله های اجتماعی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی واقع در خیابان چمران برگزار خواهد شد و استقبال بسیار زیادی از آن از سوی شرکت ها به عمل آمده است .

کلیه علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با کلیه محصولات و خدمات در تاریخ های شنبه 5مهر لغات سه شنبه 8مهر از ساعت 10 صبح الی 6 عصر حضور داشته باشند .

کلیه مصرف کنندگان و علاقه مندان از جمله دامداران و مرغداران و سایر مشاغل مربوط به این حوزه می توانند جهت کسب اطلاعات کاملتر به صفحه تماس با ما ،مراجعه نموده  و با کارشناسان روابط عمومی شرکت کهن ترید  در کلیه ساعات اداری تماس حاصل نمایند . همچنین در صورت تمایل می توانید با عضویت در کانال تلگرام کهن ترید در جریان بروز اخبار نمایشگاه از جمله دریافت لوکیشن و محل دقیق استقرارغرفه باشید.

کارشناسان شرکت ،آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان و علاقه مندان عزیز در مورد نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته امسال  می باشند .