واردات ذرت روس زود بار بندر نوشهر

واردات ذرت روس زود بار بندر نوشهر

روسیه مهمترین کشور وارد کننده ذرت به ایران است. واردات ذرت روس زود بار بندر نوشهر با توجه به میزان مصرف سالانه  از طریق شرکت های بازرگانی انجام می شود .

روسیه از طریق دریای خزر، ذرت را در بنادر شمالی وارد  می کند . با توجه به میزان بالای واردات ذرت از کلیه ظرفیت های بنادر شمالی استفاده می شود .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت عبارت است از :

بندر نوشهر

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

بندر امیرآباد

شرکت های بازرگانی زیادی واردات ذرت روس را در اولویت سایر کشورهای دیگر قرار می دهند . خرید ذرت روسیه با توجه به همسایگی نزدیک با ایران بوسیله دریای خزر بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود . کوتاهی مسیر ، هزینه کمتر حمل و نقل و در دسترس بودن ،موجب سهولت در واردات این ذرت شده است .

حمل و نقل کالا به دو صورت برای مشتری انجام می شود :

زودبار

دیربار

مشتریان می توانند با توجه  به شرایط و نیاز خود ذرت مورد نیاز را با یکی از روش های گفته شده ثبت سفارش نموده و دریافت نمایند . ذرت روس زودبار نسبت به دیربار با سرعت بیشتری به مقصد مشتری می رسد و هزینه آن بیشتر است . بیشتر مصرف کنندگان تمایل دارند تا محصول مورد نظر را بدون فوت وقت و در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند .

بندر نوشهر در استان مازندران نزدیکترین بندر تجاری به پایتخت کشور است و از سال 1318 تاکنون مشغول به فعالیت بوده است .

مشتریان محترم جهت تمایل به خرید ذرت روس زودبار می توانند با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم از قبیل قیمت و شرایط ثبت سفارش را دریافت نمایند . همچنین می توانند جهت آشنایی با سایر محصولات داخلی و خارجی و انواع خوراک های تکمیلی علاوه بر مطالعه مطالب سایت ، عضو کانال تلگرام شرکت کهن ترید شده و از آخرین اخبار این حوزه مطلع شوید .