واردات ذرت روس زود بار بندر انزلی

واردات ذرت روس زودبار بندر انزلی،توسط شرکت بازرگانی کهن در طی سال با توجه به میزان فروش سالانه انجام می شود.بندر انزلی تنها یکی از بنادر دریافت کننده ذرت روس است

بیشتر شرکت های بازرگانی در تهران تمایل به واردات ذرت از روسیه دارند. همسایگی نزدیک روسیه و ایران و فاصله کوتاه دریایی یکی از مهمترین مزایای واردات از روسیه است که هزینه حمل و نقل کالا نسبت به سایر کشورها کمتر است .

واردات ذرت از روسیه در بیشتر بنادر شمالی انجام می شود و قابلیت پهلوگیری کشتی های باربری در آنها فراهم است و پس از تخلیه بار در انبارها با رعایت استاندارها ذخیره و آماده  بارگیری و توزیع به سایر استانها می شوند.

کلیه بنادر شمالی دریافت کننده ذرت روس شامل :

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

بندر نوشهر

بندر امیرآباد

بیشتر مشتریان تمایل به خرید ذرت روس زودبار را دارند ، حمل کالا به روش زودبار هزینه بیشتری نسبت به دیربار دارد ولی چون بدون فوت وقت ، بارگیری انجام می شود با سرعت بیشتری به مقصد مشتری خواهد رسید .

بندر انزلی یکی از بنادر تجاری و ماهیگیری در استان گیلان است و پس از بندر امیرآباد دومین بندر مهم در شمال ایران است .

برای مصرف کنندگانی که میزان سالانه مصرف ذرتشان بالاست ازجمله دامداران و مرغداران ، تهیه ذرت مرغوب و با قیمت مناسب یکی از دغدغه های همیشگی بشمار میرود . شرکت بازرگانی کهن با سابقه درخشان در واردات و صادرات و تولید انواع خوراک دام طیور ، در تلاش است تا با فروش مستقیم محصولات ،شرایط مناسبی را برای این مشاغل فراهم نماید تا بتوانند محصول مورد نیاز را  به صورت جزئی و کلی خریداری نمایند .

مشتریان محترمی که قصد خرید ذرت روس زودبار را دارند می تواند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایند .