واردات ذرت روس زودبار

واردات ذرت روس زودبار

بسیاری از بازرگانان واردات ذرت روس را به دلیل کوتاهی مسیر نسبت به سایر کشورها ترجیح می دهند و زودبار بودن کالا سرعت ارسال بیشتری نسبت به ارسال معمولی دارد

ذرت روس طرفداران زیادی در بازار ایران دارد و از دلایل هم  می توان به در دسترس بودن ،مرغوبیت ، قیمت ارزان تر حمل و نقل به سایر محصولات از کشورهای دیگر نام برد . واردات محصولاتی از قبیل سویا و ذرت در کشور هر ساله درحال رشد است و تامین نیاز کشور به این محصولات از طریق واردات انجام می شود .

اهمیت ذرت در بین غلات بسیار بالاست و بعد از گندم ، ذرت بیشترین سهم تولید در جهان را به خود اختصاص داده است .

روسیه تنها بخشی از واردات ذرت به کشور است و به غیر از این ،کشورهای دیگر نیز صادرات ذرت به ایران را انجام می دهند  . غالبا واردات ذرت و سایر خوراک های دام در بنادر جنوبی و بیشتر در بندر امام ارسال و تخلیه می شود. واردات ذرت روس زودبار از طریق دریای خزر و در بنادر شمالی تخلیه می شوند .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت روسیه عبارت است از :

بندر انزلی

بندر نوشهر

بندر فریدونکنار

با توجه به حجم بالای واردات ذرت به کشور معمولا از حداکثر ظرفیت بنادر شمالی و جنوبی برای دریافت و ذخیره ذرت استفاده می شود . بنادر شمالی با توجه به کوتاهی مسیر مخصوصا برای بازرگانان تهرانی مورد، توجه زیادی برای تجارت کالا قرارگرفته و با بروز شدن امکانات دریایی و تکمیل تجهیزات از قبیل مکان های ذخیره سازی و غیره رونق زیادی پیدا کرده است .

مشتریان گرامی جهت ثبت سفارش خود برای خرید ذرت روس زودبار و اطلاع از قیمت دقیق آن ، می توانند در ساعات اداری با کارشناسان مجرب شرکت بازرگانی کهن ترید در تماس باشند و از مشاوره قبل از خرید استفاده نمایند . همچنین در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایر محصولات خوراک دام داخلی و خارجی با استفاده از لینک ، عضو کانال رسمی شرکت شده و از اخبار بروز این حوزه مطلع شوند .