واردات ذرت روس زودبار بندر فریدونکنار

واردات ذرت روس زودبار بندر فریدونکنار

تامین ذرت مخصوصا از نوع دامی در کشور مستلزم واردات از سایر کشورهاست، ذرت روس زودبار بندر فریدونکنار تنها بخشی از واردات ذرت به کشور است .

ذرت روس زودبار در بازار ایران از جهاتی محبوبیت خوبی دارد .فاصله کم ، قابل دسترس بودن ، حمل و نقل آسان با کشتی از طریق دریای خزر و مرغوبیت کالا و … مواردی است که می توان به مزیت آن  اشاره نمود . ذرت روس با توجه به مزیت های نام برده شده بسیار مورد توجه بازرگانان تهران قرار گرفته است و همین امر موجب رونق هر چه بیشتر بنادر شمالی از لحاظ بالابردن امکانات رفاهی و دریایی می شود .

واردات ذرت روسیه در سالهای اخیر افزایش چند برابری داشته است و برای مدیریت بهتر این حجم از واردات ، اغلب از حداکثر ظرفیت و بارگیری بندر های شمالی استفاده می شود . علاوه بر واردات ذرت از روسیه انواع کنجاله ها نیز شامل خوراک های وارداتی به کشور می باشد .

بنادر تجاری که دریافت کننده ذرت وارداتی از روس هستند عبارت است از :

فریدونکنار

انزلی

نوشهر

امیرآباد

معمولا مشتریان تمایل دارند تا محصول خریداری شده در سریع ترین زمان ممکن ارسال شود ، درصورت تنظیم سفارش ذرت روس زودبار ، هزینه حمل و نقل آن نسبت به حالت عادی یا دیربار گران تر خواهد شد ولی این اطمینان را دارند که ذرت خریداری شده بدون معطلی و فوت وقت بدستشان خواهد رسید .

مشتریان جهت تهیه ذرت روس زودبار می توانند به شرکت کهن ترید مراجعه نموده و محصول را به صورت کلی یا جزئی خریداری نمایند. برای ارتباط با کارشناسان واحد فروش جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات دقیق تر در مورد قیمت خرید می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید . همچنین می توانید در صورت تمایل به دریافت اخبار به روز این حوزه شامل (خوراکهای تکمیلی ، محصولات داخلی و خارجی )در کانال رسمی تلگرام شرکت کهن ترید عضو شوید.