واردات ذرت روس درجه یک

واردات ذرت روس درجه یک

واردات ذرت روس به ایران مورد توجه بسیاری از شرکت های بازرگانی قرار گرفته است. این محصول، با کیفیت درجه یک قابل دسترس در بازار خوراک های دام و طیور می باشد .

در چند سال اخیر اهمیت استفاده از ذرت و سویا و انواع کنجاله های آن برای خوراک دام و طیور افزایش یافته است مخصوصا برای گاوهایی که نژاد شیرده هستند این خوراک ها بسیار مورد استقبال گرفته است. با افزایش این نوع خوراک ها و حتی سایر مصارف دیگر مثل کارخانه ها ،واردات ذرت به کشور مخصوصا از نوع دامی از سایر کشورها از جمله روسیه در طی سال به کرات انجام می شود .

ایران به دلیل عدم تامین ذرت ، مستلزم واردات از سایر کشورهاست که ذرت روسیه در آسیای شمالی از مهمترین آنهاست .

روسیه از طریق دریای خزر کالا را با کشتی در بنادر شمالی وارد می کند و پس از بارگیری در ابن بنادر به سایر استانها توزیع می شود .

با توجه حجم زیاد واردات ذرت روس یا سایر خوراک های دام معمولا از حداکثر ظرفیت بنادر شمالی و جنوبی برای دریافت و ذخیره در انبارها استفاده می شود .

بنادر شمالی که دریافت کننده ذرت روسیه هستند عبارت است از :

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

بندر امیر آباد

بندر نوشهر

کلیه کشورهای تولید کننده این محصول را در دو نوع درجه کیفی در بازار عرضه می کنند. درجه کیفیت محصول همواره مهمترین عامل برای تعیین قیمت آن است .

ذرت درجه یک با توجه به برخورداری از فاکتورهایی مثل، سالم بودن دانه و عدم شکستگی ، داشتن رطوبت کافی ، نحوه برداشت محصول و … ارزش و کیفیت بالاتری دارد و قیمت آن نسبت به درجه دو گران تر است ولی از لحاظ ارزش غذایی تفاوت قابل توجهی ندارند .

مشتریان عزیز هم اکنون می توانند سفارش خود را برای تهیه ذرت روس درجه یک ،از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید ،به ثبت رسانند و از مشاوره لازم قبل خرید نیز برخوردار شوند .