ذرت برزیل

واردات ذرت روس درجه یک بندر

واردات ذرت روس درجه یک بندر

واردات ذرت روس در بندر شمالی انجام می شود و  نسبت به کشورهای دیگر سهولت بیشتری دارد، ذرت در دو نوع درجه یک و درجه دو در بازار عرضه می شود .

روسیه در شمال آسیا مهمترین صادرکننده ذرت به ایران است که سالانه سهم زیادی از ذرت کشور را تامین می کند . بسیاری از شرکت های بازرگانی به دلیل کوتاهی مسیر و کمتر بودن هزینه ترانزیت کالا ، تمایل به واردات ذرت از روسیه را دارند ، ذرت روسیه از طریق دریای خزر وارد بنادر شمالی شده و پس از کنترل کیفیت آن به سایر استانها ارسال می شود .

کلیه کشورهای تولید کننده ذرت ، دو نوع ذرت درجه یک و دو را در بازار توزیع میکنند ، ذرت درجه یک و دو از لحاظ ارزش غذایی تفاوتی باهم ندارند و صرفا در ظاهر دانه ها باهم متفاوت هستند .

کشورهای تولید کننده ذرت عبارت است از :

روسیه

برزیل

آرژانتین

رومانی

اکراین

صبرستان

ذرت در میان غلات بعد از گندم و برنج پرمصرف ترین دانه در دنیاست و فراورده های متعدد آن موجب افزایش مصرف و تولید شده است . ذرت با آب و هوای معتدل سازگاری دارد ، نیاز به آب فراوران داشته و همچنین به دلیل آفات زیادی که دارد به مراقبت بیشتری هم نیاز دارد . با توجه به شرایط خاص این غله ،تولید انبوه آن در ایران اقتصادی نبوده و برای تامین نیاز کشور ملزم به واردات از سایر کشورهای دیگر هستیم .

در شرکت بازرگانی کهن ترید دو نوع ذرت روس درجه یک و درجه دو بندر با قیمت مناسب قابل عرضه برای مشتریان محترم می باشد ، مشتریان عزیز می توانند ذرت مورد نیاز خود را به صورت کلی یا جزئی خریداری نموده و در موعد مقرر دریافت نمایند .

کارشناسان فروش شرکت کهن ترید درکلیه ساعات ادرای آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز در مورد  نحوه سفارش ذرت روس درجه یک و سایر خوراک های داخلی و خارجی دیگر هستند .