واردات ذرت روس درجه یک بندر امیر آباد

واردات ذرت روس درجه یک بندر امیر آباد

روسیه مهمترین کشور تولید کننده ذرت انبوه در آسیای شمالی است . واردات ذرت روس درجه یک بندر امیر آباد در سراسر سال سهم زیادی را به خود اختصاص داده است .

ذرت جزو کالاهای اساسی کشور است که به دلیل عدم تامین نیاز مصرف کنندگان مخصوصا دامداران از طریق واردات کشور های همسایه از جمله روسیه انجام می شود . حجم بیشتر کالاهای وارداتی به بنادر شمالی و جنوبی کشور مربوط ذرت ، سویا و سایر خوراک های دام است .

شرکت کهن ترید تلاش نموده تا با تولید خوراک دام و طیور داخلی مثل کنجاله هسته خرما و زیتون ،نیاز مصرف کنندگان به خوراک دام را تا جای ممکن تامین نماید و  نیاز به واردات به کشور تا حدی کاهش یابد .

بندر امیر آباد یکی از بنادر شمالی کشور در استان مازندران است که فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نموده است . واردات ذرت روس درجه یک بندر امیر آباد در بیشتر فصل های سال انجام شده و در انبارها با شرایط استاندارد ذخیره و آماده بارگیری می شوند .

مشتریان محترمی که تمایل به خرید ذرت روس دارند می توانند اطلاعات لازم را از زمان واردات ذرت روس درجه یک بندر امیر آباد بدست آورده و سفارش خود را تکمیل نمایند . کارشناسان فروش آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان محترم می باشند .