واردات ذرت روس درجه یک بندر امیرآباد

واردات ذرت روس درجه یک بندر امیرآباد

یکی از منابع تامین خوراک دام، واردات ذرت روس است.سهولت حمل و نقل و دسترسی سریع به کالا برای بازرگانان اهمیت زیادی دارد.در شرکت کهن ترید ذرت درجه یک بندر امیر آباد عرضه می شود .

روسیه یکی از کشورهای مهم تولید کننده انبوه ذرت در آسیا است و صادرات این محصول به کشورهای دیگر از جمله ایران انجام می شود. روسیه از منابع و ارازی خوب کشاورزی برخوردار است و شرایط آب وهوا برای تولید انبوه ذرت در این کشور فراهم است .

ذرت انواع و گونه های مختلفی دارد و بیشتر کشاورزان با انواع این محصول آشنا هستند . ذرت در میان غلات پس از گندم بیشترین درصد تولید را به خود اختصاص داده است. ذرت کاربردها و مصارف زیادی دارد که یکی از پر استفاده ترین نوع آن تامین خوراک دام و طیور است .

در میان انواع ذرت ها 2 نوع ذرت از اهمیت بیشتری برخوردار هستند :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

واردات ذرت روس تنها در بنادر شمالی وارد و تخلیه می شوند .با توجه به حجم زیاد واردات به ذرت به کشور از بیشتر بنادر شمالی و جنوبی برای دریافت و ذخیره کالا استفاده می شود .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت روس شمال :

بندر امیرآباد

بندر فریدونکار

بندر نوشهر

بندر انزلی

شرکت بازرگانی کهن ترید واردات ذرت روس درجه یک بندر امیرآباد را به دفعات وارد و با قیمت مناسب به مشتریان گرامی عرضه می نماید .

مشتریان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ذرت روس بندر امیرآباد با کارشناسان فروس تماس حاصل نمایند .برای دسترسی با شماره های تماس به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .