واردات ذرت روس درجه دو بندر فریدونکنار

واردات ذرت روس درجه دو بندر فریدونکنار

بندر فریدونکنار در استان مازندران یکی از بنادر دریافت کننده ذرت روس است . واردات ذرت روس درجه دو  و یک در اغلب ماههای سال و بر اساس میزان تقاضا انجام می شود.

به دلیل افزایش مصرف ذرت در بخش های دامداری و مرغداری های صنعتی ، ازکشورهای زیادی واردات ذرت و سایر خوراک ها مثل سویا انجام می شود و برای دریافت این محصولات از حداکثر ظرفیت بندرهای شمالی و جنوبی کشور استفاده می شود. بندر فریدونکنار در استان مازندران از سال 1386 فعالیت تجاری خود را آغاز کرده و با تجهیز کردن هر چه بیشتر بندر به امکانات دریایی و رفاهی شرکت های بازرگانی زیادی را به خود جذب نموده است . همچنین کوتاهی مسیر با شرکت های تهرانی یکی دیگر از مزایای واردات ذرت روس درجه دو  و درجه یک در بندر فریدونکنار است .

ذرت در تمام کشورهایی که به شکل انبوه تولید می شود از نظر کیفیت به دو دسته تقسیم می شوند:

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

در شرایطی که عدم دسترسی به نوع درجه یک و یا افزایش قیمت ذرت درجه یک در بازار وجود داشته باشد . بنا به شرایط  ذرت روس درجه دو بهترین گزینه برای تامین نیاز دام است .البته بسیاری از مصرف کنندگان نیز متقاضی همیشگی ذرت درجه دو هستند و الزامی برای خرید درجه یک ندارند . در مقایسه ذرت درجه یک و درجه دو می توان به این نکته اشاره نمود که ارزش غذایی در هر دو نوع  غالبا یکسان است و تنها در شکل ظاهری متفاوت هستند .

معیارهای سنجش کیفیت ذرت عبارت است از :

زردی دانه

رطوبت کافی

عدم شکستگی دانه

عدم وجود کپک یا سایر مواد اضافی و …

مشتریان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید ذرت روس درجه دو و درجه یک ، می توانند با کارشناسان فروش با مراجعه به صفحه تماس با ما ،ارتباط برقرار نمایند .کارشناسان شرکت کهن ترید با سابقه درخشان در این حوزه پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشند، همچنین در صورت تمایل نیز می توانید از طریق لینک کانال تلگرام عضو کانال شرکت کهن ترید شده و از سایر اطلاعات و اخبار بروز بهره مند شوید .