قیمت ذرت برزیل

واردات ذرت برزیل فوری بار

واردات ذرت برزیل فوری بار

برزیل یکی از کشورهای تولید کننده انبوه ذرت است .واردات این محصول در تمام فصول سال انجام می شود و بصورت فوری بار یا دیر بار به مقصد مشتریان ارسال می گردد.

یکی از غلات پر مصرف در سراسر دنیا ذرت است و علاوه بر مصرف انسانی در مصارف حیوانی نیز بسیار پر کاربرد است و همین دلیل مهمترین عامل برای تولید آن به صورت انبوه در کشورهاست .

ذرت اصلی ترین جیره های غذایی برای دام و طیور است و به لحاظ برخورداری از نشاسته ، چربی و پروتئین و سایر املاح دیگر بهترین خوراک برای دام و طیور محسوب می شود . مصرف ذرت در وعده های غذایی دام و طیور تاثیر بسزایی بر روی رشد و تامین انرژی و حتی رنگ تخم طیور و گوشت می گذارد.

برزیل تنها بخشی از واردات ذرت به کشور است و علاوه بر آن از سایر کشورهای دیگر نیز وارد می شود .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران عبارت است از :

برزیل

رومانی

اکراین

صبرستان

آرژانتین

روسیه

تولید ذرت در مناطق معتدل سازگاری داشته و نیاز به آب فراوانی دارد و کشورهایی که شرایط آب و هوا و خاک مناسب برای تولید این دانه را دارند ، به میزان انبوه تولید و به سایر کشورهای دیگر صادر می کنند . از آنجا که تولید ذرت در ایران مقرون به صرفه نمی باشد ناگزیر به واردات برای تامین این غله هستیم . کلیه کالاهای وارداتی از برزیل از طریق کشتی در بندر امام وارد و تخلیه می شوند .

بسیاری از مصرف کنندگان تمایل به تهیه ذرت برزیل فوری بار هستند . فوری بار یکی از روشهای حمل و نقل کالاست که با سرعت بیشتری برای مشتری ارسال می شود .

مشتریان محترم جهت تامین خوراک دام و طیور خود می توانند برای خرید ذرت برزیل فوری بار ، با کارشناسان فروش  شرکت کهن ترید در تماس بوده و سفارش خود را ثبت نمایند . جهت برقراری ارتباط با کارشناسان واحد فروش لطفا به صفحه تماس با ما ،مراجعه فرمایید .