واردات ذرت برزیل فوری بار بندر

واردات ذرت برزیل فوری بار بندر

ذرت برزیل در ایران با توجه به مرغوبیت محصول ، فراوانی و قابل دردسترس بودن آن محبوبیت زیادی دارد. واردات ذرت برزیل فوری بار بندر، مکرر در حال انجام است .

ذرت یکی از خوراک های ضروری در جیره غذایی دام و طیور است . اهمیت این دانه به دلیل ارزش های غذایی و تاثر زیادی که بر رشد حیوان می گذارد بالاست . ذرت حاوی نشاسته ، چربی و مقداری پروتئین است و بر روی رشد حیوان ، رنگ گوشت و تخم طیور بسیار موثر است .

تولید ذرت مخصوصا از نوع دامی در ایران مقرون به صرفه نیست و حجم بسیار زیادی از این محصول از طریق واردات کشورهای دیگر تامین می شود . بیشتر محصولات و کالاهای وارداتی از طریق کشتی  و در بنادر شمالی و جنوبی وارد و تخلیه می شوند که بیشترین درصد واردات در بندر امام انجام می شود که بزرگترین و فعال ترین بندر تجاری در کل کشور است .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

رومانی

صبرستان

اکراین

روسیه

شرکت بازرگانی کهن ترید سابقه درخشانی در واردات و صادرات خوراک دام و طیور دارد و محصولات  داخلی و خارجی را باکیفیت های درجه یک و درجه دو و البته  با قیمت های مناسب عرضه می کند . مشتریان عزیز می توانند ذرت برزیل فوری بار  را به صورت مستقیم و با اطمینان از کیفیت محصول از این دریافت نمایند .

نحوه ارسال بار برای مشتری به دو صورت انجام خواهد شد :

فوری بار

دیربار

مشتریان می توانند محصول مورد نظر را با توجه به شرایط خود به صورت فوری بار یا دیربار ثبت سفارش نمایند . لازم به ذکر است که قیمت فوری بار با توجه به ارسال سریع در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به دیر بار گران تر است .

کارشناسان مجرب در واحد فروش شرکت کهن ترید آماده پاسخگویی به سولات مشتریان گرامی هستند شما می توانید جهت کسب اطلاعات کاملتر در مورد تهیه ذرت برزیل فوری بار ،از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، در ساعات ادرای تماس حاصل نمایید .