ذرت روس

واردات ذرت برزیل زودبارشو

واردات ذرت برزیل زودبارشو

برزیل در میان کشورهای صادر کننده ذرت در آمریکای جنوبی رتبه یک در بازار ایران را دارد . واردات ذرت برزیل زودبارشو از اهمیت زیادی در تامین ذرت کشور دارد .

با توجه به عدم تامین ذرت در کشور مخصوصا از نوع دامی، ناگزیر به واردات ذرت از سایر کشورها هستیم که برزیل یکی از مهمترین کشورهای تولید کننده انبوه ذرت است که به ایران نیز صادرات می کند که در چند سال اخیر صادرات ذرت به کشور افزایش داشته و حجم عظیمی از کالاهای وارداتی را مخصوصا در بندر امام به خود اختصاص داده است .

واردات ذرت برزیل زودبارشو با توجه به افزایش مصرف و تقاضا در حال افزایش است و مصرف آن برای دام بیشتر مورد توجه قرار گرفته است . با مدیریت صحیح منابع و به کارگیری متخصصان صنایع غذایی ،درصد قابل توجهی از خوراک دام را در داخل کشور می تواند تولید شود و تامین خوراک صرفا از طریق واردات ذرت صورت نگیرد .

واردات ذرت برزیل زودبارشو به کشور، در بندرهای جنوبی انجام می شود که بندر امام بزرگترین و مهمترین بندر در شمال و جنوب کشور است که بیشترین سهم در دریافت خوراک دام دارد .

مشتریان عزیز برای اطلاع از کلیه اخبار محصولات و علوفه دامی داخلی و وارداتی می توانند در صورت تمایل در کانال تلگرام عضو شوند .