فروش عمده ذرت

واردات ذرت برزیل درجه یک

واردات ذرت برزیل درجه یک

بیشترین سهم واردات خوراک دام، مربوط به واردات ذرت برزیل درجه یک می باشد که در بازار ایران با توجه به نقش برجسته ذرت در رشد دام و طیور ،طرفدار زیادی دارد .

تامین ذرت دامی در کشور از طریق واردات ذرت کشورهای همسایه انجام می شود که از 10 کشور برتر تولید کننده انبوه ذرت 7 کشور در آمریکای جنوبی قراردارند و از طریق آبهای آزاد و بنادر جنوبی صورت می گیرد .

متخصصان در حوزه صنایع غذایی دام تلاش کرده اند که تامین خوراک دام تنها به واردات ذرت منتهی نشود که با پیشرفت در این زمینه توانسته اند از هسته خرما، زیتون و ذرت داخلی که مقداری از آن برای روغن گیری استفاده می شود از کنجاله بدست آمده این منابع برای استفاده خوراک دام و طیور و حتی آبزیان استفاده کنند .

واردات ذرت برزیل در دو درجه کیفی عرضه می شود:

الف – درجه یک

ب – درجه دو

واردات ذرت برزیل درجه یک در کشور اولویت بیشتری دارد که در صورت عدم دسترسی ،واردات درجه دو هم انجام می شود ولی از نظر ارزش غذایی تفاوت چشمگیری ندارد و همان پروتئین و ویتامین های ضروری درجه یک در درجه دو نیز یافت می شود .

شرکت کهن ترید در زمینه واردات و صادرات بسیار فعال است و شرایط مساعدی برای خرید مشتریان محترم فراهم نموده است . عزیزان علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایر بخش های سایت مراجعه نمایند و در صورت نیاز می توانند با کارشناسان فروش تماس بفرمایند .