واردات ذرت برزیل درجه دو

واردات ذرت برزیل درجه دو

با شناخته شدن خواص بسیار زیاد و کاربردهای متنوع ذرت ، واردات ذرت برزیل درجه دو نیز رو افزایش است .هم اکنون در بازار دو نوع ذرت درجه یک و درجه دو قابل عرضه می باشد .

ذرت مهمترین جیره غذایی برای دام است ، از خواص ذرت می توان میزان قابل توجه پرتئین و نشاسته که نقش بسزایی در تولید انرژی دارند و همچنین وجود چربی در این دانه نام برد. البته به غیر از دانه ذرت ، از کنجاله و یا سایر فراورده ها نیز می توان استفاده نمود . شرکت کهن ترید جهت رفاه مشتریان عزیز اطلاعات لازم را در صفحه خوراک دام و طیور سایت قرار داده تا با مطالعه آن بتوانید به اطلاعات خوبی دست یابید . ذرت برزیل درجه دو به دلیل نداشتن مرغوبیت لازم مثل رنگ دانه خوب، عدم رطوبت کافی و غیره با افت قیمت نسبت به درجه یک مواجه است. بسیاری از مصرف کنندگان حداقل یک بار از ذرت درجه دو استفاده کرده اند و می تواند در بعضی شرایط مقرون به صرفه نیز باشد .

واردات ذرت برزیل درجه دو با توجه به میزان سفارش مشتریان، توسط شرکت کهن ترید در طی سال انجام می شود . برای دریافت اخبار بیشتر می توانید از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ،عضو کانال تلگرام کهن ترید شوید .