واردات ذرت برزیل درجه دو بندر

واردات ذرت برزیل درجه دو بندر

واردات خوراک دام در کشور وسعت زیادی گرفته است.ذرت برزیل به صورت درجه یک و دو در بازار جهانی عرضه می شود که صادرات آن به ایران در بندر جنوبی کشور انجام می شود.

در کلیه کشورهای تولید کننده خوراک دام ، این محصول به صورت درجه یک و درجه دو در بازار جهانی توزیع می شود و قیمت های متفاوتی نیز نسبت به هم دارند . یک محصول با کیفیت و مرغوب متقاضیانی زیادی دارد و همیشه دسترسی و موجودیت آن در بازار فراهم نیست . محصولی که از کیفیت لازم برخوردار نباشد با کاهش قیمت بیشتری مواجه است و مصرف کنندگان با توجه به شرایط موجود از محصول درجه دو نیز استفاده میکنند.

محصول با کیفیت محصولی است که از معیارهای لازم و ضروری برای حفظ کیفیت برخوردار باشد و در غیر این صورت جزو محصول درجه دو محسوب خواهد شد.

مهمترین معیار های سنجش کیفیت ذرت عبارت است از :

زدی دانه ذرت

سالم بودن ظاهر دانه و عدم شکستگی

عدم وجود مواد خارجی زائد مثل کپک

برخورداری از رطوبت کافی

رعایت زمان مناسب برداشت و حفظ کیفیت آن

بسته بندی مناسب و …

ذرت برزیل درجه دو در مقایسه با درجه یک از لحاظ ارزش غذایی تفاوت چندانی با هم ندارند و غالبا به یک اندازه از میزان چربی، نشاسته و پروتئین و سایر مواد مغذی و املاح برخوردار هستند .

ذرت مخصوصا از نوع دامی جزو غلات بسیار پرمصرف و پر کاربرد است و با توجه شرایط کاشت ، به ویژه نیاز به آبیاری فراوان چندان مناسب برای اقلیم ایران نیست ، همچنین شرایط سخت تولید و نگهداری آن با وجود آفت های زیادی که دارد کشاورزان تمایل زیادی به کاشت این محصول ندارند، لذا واردات ذرت برزیل درجه دو و درجه یک و همینطور از سایر کشورهای دیگر سالانه و به طور مداوم در حال انجام است .

مشتریان گرامی که متقاضی خرید ذرت برزیل درجه دو هستند می توانند به مقدار مورد نیاز این محصول را در شرکت تجاری کهن ترید تهیه نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر نسب به چگونگی شرایط خرید ، با مراجعه به صفحه تماس با ما ،با کارشناسان فروش در تماس باشید .