واردات ذرت برزیل دامی

واردات ذرت برزیل دامی

ذرت برزیل در آمریکای جنوبی تنها بخشی از واردات ذرت به ایران است و غالب واردات ذرت از این کشور و سایر کشورهای دیگر از نوع دامی هستند .

ذرت در میان غلات بعد از گندم و برنج بیشترین مصرف را دارد ولی فراورده های آن از سایر غلات بیشتر است . ذرت یکی از محبوبترین و با ارزشترین دانه در سراسر دنیاست و امروزه تولید آن برای بعضی از کشورها سرمایه ارزشمندی است .

ذرت نیاز به آب فراوران دارد و شرایط سازگاری آن در مناطق معتدل و مرطوب  است .

 پر مصرف ترین ذرت در سراسر دنیا دو نوع است:

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

مهمترین تمایز ذرت دامی و غیر دامی در میزان رطوبت و زمان برداشت آنهاست . ذرت دامی دانه سفت تری است و نشاسته آن از ذرت غیر دامی بیشتر است .

انواع فراورده های دامی عبارت است :

روغن ذرت

آرد ذرت

نشاسته

ترتیلا

کنجاله و …

ذرت دامی به دلیل برخورداری از این ویژگی ها جزو اصلی ترین وعده های خوراک دام و طیور است :

نشاسته

چربی

پروتئین و سایر املاح …

این سه ماده برای تامین انرژی و رشد دام طیور  بسیار حائز اهمیت است و حتی بر روی تخم طیور و رنگ گوشت دام نیز موثر می باشد .ذرت برزیل دامی در طول سال با توجه به میزان مصرف کارخانه ها، دامداری ها و مرغداری های صنعتی در بنادر جنوبی وارد می شوند .

مشتریان گرامی که مصرف کننده ذرت برزیل دامی هستند می توانند محصول مورد نظر را بصورت جزئی یا کلی  ثبت سفارش نموده و در موعد  مقرر دریافت نمایند . جهت ثبت سفارش و دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نموده و مشاوره لازم را کسب نمایید .