قیمت ذرت برزیل

واردات ذرت برزیل دامی بندر امام خمینی

چرا ذرت دامی  سهم چشم گیری در واردات کشور دارد ؟

واردات ذرت برزیل دامی بندر امام خمینی با توجه به کمبود ذرت در کشور، رونق زیادی دارد و در تمام فصل های سال نمایندگی های معتبر آماده ارسال این محصول به تمام شهرستانها هستند .

ذرت جزو با ارزش ترین غلات برای انسان ها و حیوانات است . این محصول علاوه بر مصرف مستقیم،  فرآورده های بسیار متنوعی هم برای انسان و هم برای دام دارد ، به همین دلیل  بیشترین متقاضی میان غلات را به خود اختصاص داده است . واردات ذرت برزیل دامی بندر امام خمینی در بازار ایران سهم بزرگی در تامین خوراک دام دارد.

دو دلیل عمده کمبود ذرت ، به خصوص ذرت دامی در کشور :

  • عدم وجود بذر کافی داخلی (بومی) و گران بودن بذر خارجی
  • کمبود آب کافی

بدلیل نبودن شرایط مساعد کاشت ذرت دامی ، ناگزیر به واردات از کشور های همسایه مثل برزیل ،روسیه ، اوکراین و …  هستیم . برزیل در آمریکای جنوبی قرار دارد و دارای زمین های کشاورزی وسیع و منابع طبیعی گسترده  است ،حمل و نقل دریایی ایران و کشور برزیل از طریق بنادر جنوبی به ویژه بندر امام خمینی انجام می شود .

هم اکنون شرکت های تجاری زیادی در بازار وجود دارند که در زمینه واردات ذرت برزیل دامی بندر امام خمینی فعالیت دارند . شرکت کهن ترید با سابقه بسیار درخشان و مشتری مدار در این حوزه، آماده ارائه خدمات فروش خوراک دام به مشتریان عزیز می باشد.

مشتریان محترم میتوانند از طریق تماس با کارشناسان فروش و یا عضویت در کانال تلگرام رسمی شرکت ،اطلاعات لازم را کسب نمایند.