نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته

فعالیت  نوزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته  با رعایت پروتکل های بهداشتی در تاریخ 5 مهر آغاز می شود و تا 8 مهر ادامه خواهد شد.

بسیاری از شرکت های بزرگ بازرگانی در این حوزه جهت معرفی محصولات خود در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد ، شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه مفید و درخشان مفتخر است که با شرکت در این نمایشگاه به معرفی محصولات وارداتی و تولیدات داخلی ازجمله انواع خوراک غنی شده مناسب دام و طیور بپردازد .

محل برگزاری ، در محل دائمی نمایشگاه های تهران می باشد .علاوه بر تهران ، شهرهای  مشهد و اصفهان  نیز تاکنون میزبان برگزاری این نمایشگاه ها  بوده اند . هدف از برگزاری این نمایشگاه ها حضور مشتریان و شرکت های بزرگ جهت معرفی محصول یا خدمات در مدت زمان تعیین شده می باشد که مصرف کنندگان بتوانند محصولات یا خدمات  مورد نظر را مقایسه و انتخاب کنند .

انواع محصولات خوراک دام و طیور موجود در نمایشگاه شامل :

ذرت

سویا

انواع کنجاله ها

دان های آماده

انواع پودرها (پودر هسته خرما ،پودر پوست پسته و …)

انواع ضایعات (هسته زیتون ، هسته خرما ،لوبیا و …)

ذرت ، سویا، انواع کنجاله ها و کنسانتره تنها بخشی از خوراک دام و طیور محسوب می شود که بسیاری از شرکتهای واردکننده و تولید کننده  با حضور در این نمایشگاه ها به معرفی محصولات خود می پردازند.

شرکت بازرگانی کهن ترید در نمایشگاه دام و طیور، آماده ارائه و معرفی محصولات مخصوص دام و طیور ازجمله خوراک مناسب گاو، گوسفند ، اسب و …  می باشد. علاقه مندان می توانند با حضور در این نمایشگاه از تاریخ 5مهر لغایت 8 مهر به صورت مستقیم با محصولات تخصصی این حوزه  و شرکت کهن ترید آشنا شوند و مشاوره لازم در مورد تهیه بهترین جیره غذایی برای انواع دام و طیور را دریافت کنند .

علاقه مندان به بازدید از محصولات تخصصی شرکت بازرگانی کهن ترید در نمایشگاه دام و طیور می توانند از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، و برقراری تماس با کارشناس روابط عمومی ،اطلاعات بیشتر را دریافت نمایند و یا با عضویت در کانال تلگرام شرکت کهن ترید اطلاعیه های مربوطه را مطالعه نمایند .