بنتونیت خوراک دام

نمایشگاه بین المللی دام ، طیور و صنایع وابسته تهران

محل نمایشگاه های دائمی تهران واقع در خیابان چمران، مهر ماه امسال میزبان و برگزار کننده نمایشگاه بین المللی دام ، طیور و صنایع وابسته خواهد بود .

این نمایشگاه با مشارکت بسیاری از شرکت های بازرگانی و معتبر تهران و سایر شهرستان ها انجام می شود و آماده ارائه خدمات و محصولات خود از شنبه 5مهر لغایت سه شنبه 8مهر خواهند بود. بازدید کنندگان می توانند در تاریخ های یاد شده از 10 صبح الی 18 در این مکان حضور داشته باشند .

مخاطبین این نمایشگاه شامل :

دامداران

مرغداران

کشاورزان

و سایر علاقه مندان

خدمات و محصولات قابل ارائه شامل :

خوراک دام و طیور

ابزارآلات و وسایل مربوط به نگهداری انواع دام

محصولات مربوط به تقویت خاک و کشاورزی

شرکت بازرگانی کهن ، امسال در نمایشگاه بین المللی دام و طیور شرکت نموده و در تلاش است تا بهترین خدمات و محصولات تولیدی و یا وارداتی خود را به بازدیدکنندگان عزیز ارائه نماید .

محل برگزاری نمایشگاه با موضوع خوراک دام، طیور و صنایع وابسته در هر سال متفاوت است و شهرهای دیگر هم میزبان برگزاری این نمایشگاه بوده اند . با توجه به این که تعداد زیادی از این شرکتها در تهران هستند ، امسال بهترین فرصت حضور را دارند و هزینه کمتری نسبت به سایر شرکت ها از شهرستان های مختلف متحمل می شوند.

کلیه علاقه مندن و مصرف کنندگان می توانند جهت آشنایی با جدیدترین خدمات و محصولات خوراک دام و طیور و همچنین محصولات مربوط به تقویت خاک زمین های کشاورزی و زراعی از نمایشگاه بین المللی دام و طیور در ساعات 10 الی 6 عصر سه شنبه 8مهر بازدید نمایند . شرکت بازرگانی نیک نام کهن با همکاری کارشناسان مربوطه،  آماده پاسخگویی به سوالات عزیزان و ارائه مشاوره خواهند بود .

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی از قبیل محل دقیق برگزاری و دریافت لوکیشن غرفه به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و از طریق لینک ، عضو کانال تلگرام شرکت شده و از اخرین اخبار و تصاویر نمایشگاه بهره مند شوید .