نرخ ذرت روس فوری بار بندر انزلی

نرخ ذرت روس فوری بار بندر انزلی

ذرت روس طرفداران زیادی میان شرکت های بازرگانی و مصرف کنندگان دارد.نرخ ذرت روس فوری بار بندر انزلی با توجه به حمل بار بدون فوت وقت نسبت به دیربار بالاتر است.

روسیه یکی از کشورهای مهم وارد کننده ذرت به ایران است ، بسیاری از شرکت های بازرگانی واردات ذرت و سایر خوراک های دامی را نسبت به سایر کشورهای دیگر در اولویت قرار می دهند . همسایگی نزدیک روسیه به ایران و حمل و نقل آسان و سریع تر از طریق دریای خزر و هزینه کمتر حمل و نقل ، موجب تمایل شرکت ها ی بازرگانی و مصرف کنندگان به ذرت روسیه شده است.

میزان واردات ذرت از روسیه سالانه به میزان مصرف کارخانه ها ، دامداری ها و مرغداری ها بستگی دارد . نرخ ذرت روس علاوه بر قیمت روز دلار به نوع حمل و نقل نیز بستگی دارد .

حمل و نقل کالا به مقصد مشتری از دو روش انجام می شود :

فوری بار

دیر بار

حمل بار به روش فوری بار، همانطور که از نام آن هم پیداست بارگیری کالا در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و نهایتا طی 4 الی 5 روز کالا به مقصد مشتری میرسد ولی در روش دیر بار با توجه به زمان طولانی که برای بارگیری صرف می شود ارسال بار به مشتری ممکن است به 1ماه هم برسد . این روش حمل بار هزینه کمتری نسبت به فوری بار دارد و برای مشتریانی که تعجیل در دریافت سفارش دارند مناسب نمی باشد .

واردات ذرت از روسیه به بنادر شمالی عبارت است از :

بندر انزلی

بندر امیرآباد

بندر نوشهر

بندر فریدون کنار

مشتریان محترمی که تمایل به خرید ذرت روس را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان مجرب در واحد فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نموده و اطلاعات کاملتر از جمله نرخ ذرت روس و سایر محصولات دیگر را کسب نمایند .