نرخ ذرت روس زودبار

نرخ ذرت روس زودبار

تعیین قیمت ذرت وارداتی به عوامل زیادی بستگی دارد که شرایط حمل و نقل بصورت زودبار یا دیربار یکی از آنهاست . نرخ ذرت روس زودبار  نسبت به دیربار بالاتر است.

ذرت روسیه یکی از کالاهای وارداتی اساسی است که در طول سال به کرات انجام می شود . روسیه با توجه به همسایگی نزدیک با بنادر ایران یکی از مهمترین کشور های صادر کننده ذرت است و در طول سال صدها تن ذرت از نوع درجه یک و دو در بنادر شمالی وارد می شوند .

بنادرشمالی دریافت کننده ذرت  عبارت است از :

امیرآباد

انزلی

نوشهر

فریدونکنار

واردات ذرت از روسیه تنها در بنادر شمالی تخلیه شده و پس از آن آماده بارگیری و ارسال به سایر استانهای دیگر می شود .

حمل و نقل کالا از بنادر شمالی یا جنوبی به مقصد مشتری به دو صورت انجام می شود :

دیربار

زودبار

در صورتی که مشتری ضرورت در دریافت کالا در سریعترین زمان ممکن را داشته باشد می تواند ذرت مورد نیاز را به صورت زودبار ثبت سفارش نموده و در موعد مقرر دریافت کند. حمل بار به روش زودبار  نسبت به دیربار سریع تر و بدون فوت وقت انجام می شود و معمولا در کمتر از یک هفته به مقصد مشتری خواهد رسید و هزینه بار در این صورت بیشتر خواهد بود. ذرت روس زودبار  معمولا در فاصله 3 الی 4 روز به مقصد مشتری می رسد و غالب مصرف کنندگان ذرت روسیه نیز استانهای شمالی کشور هستند .

در روش حمل بار به صورت دیربار هزینه حمل بار کمتر خواهد بود و زمان بارگیری و ارسال ممکن است تا یک ماه زمانبر باشد .

مشتریان محترمی که تمایل به تهیه ذرت روس زودبار را دارند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و شرایط خرید و سایر اطلاعات ازجمله نرخ زودبار و دیربار را از کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن ترید دریافت نمایند .