نرخ ذرت روس درجه یک بندر انزلی

نرخ ذرت روس درجه یک بندر انزلی

نرخ ذرت روس درجه یک بندر انزلی و همچنین سایر بنادر شمالی در کشور یکسان است . قیمت اولیه ذرت وارداتی از روسیه توسط آن کشور تعیین شده و سپس برای مصرف کننده محاسبه می شود .

شایان ذکر است قیمت ذرت روس درجه یک در مقایسه با درجه دو بالاتر است و مخاطبان زیادی هم دارد. ذرت در تمام کشورهای تولید کننده ،در دو درجه کیفی به متقاضیان عرضه می شود . ذرت درجه دو به دلیل نداشتن بعضی از فاکتورهایی از قبیل رطوبت لازم ،بسته بندی مناسب برای حفاظت از دانه در برابر ذرات خارجی و زردی دانه نسبت به درجه یک کاهش قیمت پیدا می کند .البته تمام موارد مصرفی ذرت برای دام و طیور نیست و بسیاری از کارخانه ها نیز برای تولید سایر فراورده ها از ذرت درجه دو هم استفاده می کنند .

نرخ ذرت روس درجه یک بندر انزلی می تواند در مقایسه با سایر ذرت ها در بنادر جنوبی متفاوت باشد که مهمترین عامل هم فاصله زیاد آنها به کشور است . بندر انزلی به دلیل نزدیکی زیاد به تهران و داشتن امکانات فرودگاهی مورد استقبال و توجه بسیاری از بازرگانان قرارگرفته است .

نرخ ذرت روس درجه یک بندر انزلی در شرکت کهن ترید قابل استعلام می باشد و علاقه مندان به خرید ذرت روس می توانند در ساعات اداری با کارشناسان فروش در تماس باشند .