نرخ ذرت روس درجه دو

نرخ ذرت روس درجه دو

واردات ذرت روس نسبت به سایر کشورها  به دلیل قیمت مناسب و سهولت حمل و نقل در اولویت بیشتر شرکت های بازرگانی است. نرخ ذرت روس درجه دو در طی سال متغیر است.

روسیه مهمترین تولید کننده و صادر کننده ذرت به ایران است . شرایط اقلیم و آب و هوای روسیه برای تولید ذرت مساعد است . ذرت نیاز به آب فراوانی دارد و  تولید آن برای همه کشورها  امکان پذیر نیست  .

کشورهایی که شرایط تولید این دانه را  به صورت انبوه دارند علاوه بر تامین نیاز داخلی ،  به سایر کشورهای متقاضی نیز صادر می کنند ، اهمیت ذرت در صنعت  غذایی امروز بسیار مهم است و علاوه بر ارزش غذایی از لحاظ درآمد زایی نیز حائز اهمیت است .

شرکت بازرگانی کهن ترید سالانه انواع ذرت روس درجه دو  و یک و همچنین  سایر  خوراک های دام و طیور از کشورهای  دیگر با توجه به میزان سفارش  و ارد می کند .همچنین علاوه بر واردات با  استفاده  حداکثری از منابع موجود مثل ضایعات  مواد خوراکی ازجمله  هسته خرما ، زیتون  توانسته است  خوراک مورد نیاز دام و طیور را به روش های متفاوت تولید  و به کشورهای همسایه صادر نماید .

قیمت کلیه کالاهای وارداتی  به کشور  با توجه به نرخ روز دلار متفاوت است ، علاوه بر آن درجه کیفیت و فراوانی آن هم در تعیین قیمت  موثر هستند .

واردات ذرت از کشورهای  مختلف  به ایران عبارت است از :

روسیه

برزیل

آرژانتین

اکراین

رومانی

صبرستان

مشتریان محترم کافیست برای ثبت سفارش  هر نوع خوراک دام و طیور  از جمله ذرت ،سویا و خوراک های تکمیلی  با کارشناسان حوزه فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نمایند . جهت برقراری ارتباط می توانید به صفحه تماس با ما  مراجعه فرمایید و اطلاعات مورد نظر را کسب نمایید ، همچنین  در صورت تمایل به دریافت اخبار بروز این حوزه  می توانید   عضو کانال شرکت کهن ترید شوید .