نرخ ذرت روس دامی بندر

نرخ ذرت روس دامی بندر

ذرت بعد از گندم و برنج مهمترین غلات شناخته شده در جهان است و کاربردهای مصرفی زیادی دارد . نرخ ذرت روس دامی بندر با توجه به نوع کیفیت آن متفاوت است .

ذرت دامی بیشترین حجم واردات به کشور را دارد و با توجه به فراورده های متنوعی که نسبت به ذرت غیر دامی دارد در سالهای اخیر افزایش مصرفی زیادی داشته است .تعیین قیمت محصولات وارداتی یا داخلی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که نرخ اولیه آن در کشور تولید کننده تعیین می شود .

مهمترین فاکتورهای تعیین کننده نرخ ذرت روس دامی بندر عبارت است از :

درجه کیفی محصول

میزان فراورانی

قیمت روز دلار

نوع ترانزیت

درجه کیفیت هر کالا در بازار دو است :

درجه یک

درجه  دو

قیمت ذرت درجه یک با توجه به کیفیت و مرغوبیتی که دارد نسبت به ذرت درجه دو گرانتر است .ذرت درجه دو کیفیت پاییت تری دارد ولی از لحاظ ارزش غذایی با ذرت درجه یک برابر است . نوع حمل و نقل کالا برای مشتری نیز قیمت متفاوتی دارد و بستگی به زودبارشو یا دیربارشو بودن کالا دارد .

ذرت دامی با توجه تعدد فراورده ها مخصوصا جهت تامین خوراک دام و طیور تولید بیشتری می شود و صادرات آن در مقایسه با ذرت غیر دامی بیشتر است . تولید ذرت دامی انبوه برای کشورهایی که از شرایط مساعدی برای کاشت این محصول برخوردار هستند از نظر اقتصادی بسیار حائز اهمیت است .

مشتریان و مصرف کنندگان محترم می توانند نرخ ذرت روس دامی بندر را از شرکت بازرگانی کهن ترید استعلام نمایند . برای کسب اطلاعات بروز و دقیق می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نموده و از مشاوره لازم برخوردار شوید . همچنین جهت تمایل به آشنایی بیشتر با سایر خوراک های تکمیلی داخلی و خارجی و قیمت بروز آن ها در کانال رسمی تلگرام کهن ترید عضو شوید .