نرخ ذرت روس دامی بندر نوشهر

نرخ ذرت روس دامی بندر نوشهر

ذرت در میان غلات بعد از گندم رتبه دوم در کاشت و نقش مهمی هم در تامین خوراک دام دارد.نرخ ذرت روس دامی بندر نوشهر بر اساس قیمت دلار متفاوت است.

بیشتر نیاز کشور به ذرت از نوع دامی است، روسیه مهمترین کشور صادر کننده ذرت به ایران است که از طریق دریای خزر به بنادر شمالی ارسال می شود. نرخ ذرت روس بر اساس درجه کیفی آنها متفاوت است .

تعیین نرخ ذرت روس دامی علاوه بر کیفیت به عوامل دیگری نیز بستگی دارد :

نحوه ترانزیت

فراوانی محصول

قیمت روز دلار

با افزایش تقاضا برای مصرف ، دامداری ها و مرغداری های صنعتی نیز رو به افزایش هستند و متقابلا افزایش مصرف خوراک دام و طیور نیز افزایش خواهد یافت . در عصر امروز تامین خوراک دام و طیور از روش سنتی به روش مکانیزه تغییر یافته و به صورت دان های آماده تولید می شوند . این نوع دان ها مناسب برای رشد حیوان است و حاوی سایر املاح معدنی و ضروری است .

 بنادر شمالی دریافت کننده ذرت از روسیه عبارت است از :

بندر نوشهر

بندر انزلی

بندر امیرآباد

بندر فریدونکنار

بندر نوشهر در استان مازندران از سال 1319 نخستین فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون قابلیت پهلو دهی به کشتی هایی با ظرفیت 6500 تن می باشد .

روسیه در آسیای شمالی تولید کننده انبوه ذرت مخصوصا از نوع دامی است ،ذرت دامی کاربردهای بیشتری نسبت به ذرت غیر دامی دارد  و این نوع ذرت به صورت غیر مستقیم برای خوراک انسانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد

فرآورده های ذرت غیردامی عبارت است از :

روغن ذرت

آرد ذرت

ترتیلا

نشاسته و…

مشتریان محترمی که قصد تهیه ذرت روس را دارند می توانند برای اطلاع از نرخ ذرت روس دامی از بندر نوشهر با کارشناسان فروش تماس برقرار نموده و سایر اطلاعات تکمیلی را کسب نمایند . کارشناسان مجرب در واحد فروش آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان محترم درساعات اداری هستند . بری برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید