نرخ ذرت روس دامی بندر نوشهر

نرخ ذرت روس دامی بندر نوشهر

نرخ ذرت روس دامی بندر نوشهر توسط صنف مربوطه تعیین و به شرکت های بازرگانی ابلاغ می شود . قیمت اولیه ذرت توسط کشور صادر کننده تعیین می شود.

پرکاربردترین نوع ذرت در جهان عبارت است از :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

بیشترین نوع واردات ذرت به کشور از نوع دامی است . ذرت دامی کاربردهای فراوانی نسبت به ذرت غیر دامی دارد و همین دلیل موجب بالارفتن ارزش این دانه ها شده است . ذرت و سویا مهمترین دانه ها در جهان هستند که تولید آن به صورت انبوه انجام و به سایر کشورهای دیگر نیز صادر می شود .

عوامل زیادی در تعیین قیمت محصولات ازجمله کالاهای وارداتی سهیم هستند ولی قیمت اولیه توسط کشور تولید کننده تعیین می شود .

مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت ذرت روس دامی عبارت است از :

نرخ روز دلار و ارز

درجه کیفیت محصول

فراوانی

سالم بودن و نداشتن شکستگی دانه ها

نوع حمل و نقل

ذرت دامی وارداتی از روسیه صرفا در بنادر شمالی از جمله بندر نوشهر وارد می شود . بندر نوشهر در استان مازندران یکی از بنادر دریافت کننده ذرت از روسیه است و در حال حاضر از موقعیت تجاری خوبی به سبب برخورداری از امکانات دریایی وخشکی ،برخوردار است و مورد استقبال شرکت های بازرگانی زیادی در تهران قرار گرفته است  .

ذرت جزو محصولات لاینکف واردات به کشور است و تامین نیاز کشور به ذرت مخصوصا از نوع دامی از طریق واردات انجام می شود . ذرت نیاز به فراوان دارد و مراقبت به سبب آفاتی زیادی که دارد بیشتر از سویا و سایر دانه هاست .

شرکت بازرگانی کهن ترید ، سابقه درخشان و مفیدی در واردات و صادرات محصولات خوراک دام  و طیور دارد و همواره در تلاش است تا شرایط مساعدی را برای مشتریان عزیز جهت تامین مصرف سالانه خوراک فراهم نماید همچنین با استفاده حداکثری از منابع طبیعی موجود مثل هسته خرما ، زیتون و …توانسته است از این منابع به تولید خوراک دام و طیور برسد .

مشتریان عزیز می توانند جهت ثبت سفارش خود برای تهیه ذرت روس دامی به کارشناسان فروش از طریق تماس تلفنی مراجعه نموده و مشاوره لازم را دریافت نمایند .

برای برقراری ارتباط به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .