نرخ ذرت برزیل فوری بار

نرخ ذرت برزیل فوری بار

واردات ذرت از کشور برزیل بیشترین حجم را در بنادر جنوبی به خود اختصاص داده است . نوع حمل و نقل بار برای مشتری در تعیین نرخ ذرت برزیل موثر است .

اغلب مشتریان برای تهیه خوراک دام ترجیح می دهند هزینه بیشتری را صرف نمایند تا محصول در سریع ترین زمان ممکن و با صحت و سلامت بدستشان برسد ، حمل به روش فوری بار هزینه بیشتری نسبت به دیر بار دارد ولی مزیتی که دارد این است که مشتری زمان زیادی را صرف نمی کند تا محصول بدستش برسد و پیگیری کمتری دارد . اطمینان صحت و سلامت رسیدن بار نیز در این نوع حمل بیشتر است . در بعضی موارد هم در صورتی که مشتری ضرورتی برای دریافت محصول در زمان مشخصی ندارد می تواند از حمل بار به روش دیربار استفاده نماید و هزینه کمتری بپردازد .

به طور کلی انواع روش های حمل و نقل را به دو دسته می توان اشاره نمود :

فوری بار

دیر بار

تعیین نرخ ذرت در وهله اول توسط کشور وارد کننده انجام می شود و پس از بررسی عوامل دیگر قیمت تمام شده برای مشتری در صنف مربوطه ابلاغ می شود .

مهمترین فاکتورهایی که جهت تعیین قیمت ذرت اثر گذار است شامل :

درجه کیفیت ذرت

قیمت دلار

هزینه ترانزیت

مشتریان گرامی که قصد خرید ذرت از بندر امام خمینی را دارند می توانند جهت کسب اطلاعات دقیق تر از نرخ ذرت برزیل

با کارشناسان فروش در ساعات اداری تماس بفرمایند و سفارش خود را به صورت عمده یا جزئی ثبت نمایند . همچنین مشتریان می توانند در صورت تمایل به دریافت اخبار بروز از کلیه خوراک های تکمیلی دام اعم از  داخلی یا  خارجی و سایر اطلاعات مربوط به این حوزه در کانال رسمی شرکت کهن ترید عضو شوند .

لینک کانال شرکت و شماره تماس با کارشناسان فروش را می توانید از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، مشاهده فرمایید .