نرخ ذرت برزیل زودبار شو

نرخ ذرت برزیل زودبار شو

ذرت علاوه بر برزیل، از کشورهای دیگر نیز وارد می شود .نرخ ذرت برزیل به فاکتورهای زیادی وابسته است که یکی از آنها نوع حمل و نقل بصورت زودبارشو یا دیربارشو است

کشور برزیل در آمریکای جنوبی با برخورداری از شرایط مساعد کشاورزی و  سازگاری آب و خاک با کاشت ذرت توانسته است به تولید انبوه برسد . ذرت نیاز به آب فراوران و رطوبت کافی دارد و با هر شرایط جوی سازگار نیست ، تولید این دانه با توجه به آفات زیاد ، نیاز به مراقبت بیشتری هم دارد . از آنجا که کاشت ذرت در ایران مقرون به صرفه نیست غالبا نیاز کشور به ذرت از طریق واردات تامین می شود .

از کشورهای زیادی واردات ذرت به ایران انجام می شود که عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

روسیه

رومانی

صبرستان

اکراین

کشورهایی مثل آرژانتین و برزیل که تنها راه دسترسی و صادرات کالا از دریای آزاد و با کشتی انجام می شود ، در بنادر جنوبی پهلوگیری و تخلیه بار انجام می دهند ولی کشورهایی مثل روسیه، تنها راه دسترسی و صادرات کالا از دریای خزر می باشد که در بنادر شمالی تخلیه بارشان انجام می شود .

نرخ ذرت برزیل به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که یکی از آنها نحوه حمل و نقل آن برای مشتری است .

حمل نقل کالا برای مشتری به دو صورت انجام می شود :

زودبارشو

دیربارشو

حمل بار به صورت زودبارشو ،همان طور که از نامش پیداست به دلیل ارسال سریع و بدون فوت وقت به مقصد مشتری هزینه بیشتری دارد که بسیاری از مشتریان متقاضی حمل با ر به این شیوه هستند و تمایل دارند تا محصول را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند .

مشتریان محترم می بایست برای کسب اطلاعات کاملتر ،در مورد نرخ ذرت برزیل زودبار شو ، در ساعات ادرای با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایند و در صورت نیاز از مشاوره قبل از خرید نیز استفاده نمایند و همچنین در صورت تمایل به دریافت اخبار بیشتر و به روز می توانند در کانال تلگرام شرکت کهن ترید عضور شوند .

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ، به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .