نرخ ذرت برزیل دامی بندر

نرخ ذرت برزیل دامی بندر

ذرت بیشترین  حجم واردات را در میان خوراک دام دارد و جزو کالاهای اساسی برای مصرف دام و طیور است. نرخ ذرت برزیل دامی بندر به عوامل زیادی ازجمله قیمت روز دلار بستگی دارد.

کشور برزیل در آمریکای جنوبی با برخورداری از شرایط سازگار با کاشت ذرت و سویا ، این محصول را با حجم انبوه تولید و به سایر کشورهای متقاضی صادر می کند . ذرت در میان سایر غلات مثل برنج و گندم دومین محصول پر مصرف است و تولید آن نظر اقتصادی برای کشورهایی که از شرایط مساعد جغرافیایی برخوردا هستند بسیار مقرون به صرفه و درآمدزاست .

با رشد جمعیت و تاثیر مستقیم بر روی مصرف و تحول در صنعت غذایی ، امروزه از ذرت فراورده های متعددی بدست می آید که بر اهمیت و  ارزش این دانه افزوده است .

ذرت برزیل دامی صرفا جهت خوراک دام مصرف نمی شود و اتفاقا مصرف غیر مستقیم انسانی زیادی دارد .

از انواع فراورده هایی ذرت دامی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

روغن ذرت

آرد

نشاسته

ترتیلا

کنجاله و …

کلیه کالاها و محصولات وارداتی از آمریکای جنوبی همچنین ذرت برزیل دامی ، فقط در بنادر جنوبی وارد می شوند که بندر امام خمینی مهمترین و بزرگترین بندر تجاری فعال در کشور است و حدود 54 میلیون تن در سال ظرفیت پذیرش کالا دارد .

مشتریان گرامی که قصد خرید ذرت برزیل دامی از  بندر را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، در ساعات اداری با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایند . شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه درخشان در واردات و صادرات خوراک دام و طیور تلاش نموده تا شرایط مناسبی را برای مشتریان عزیز فراهم نماید تا عزیزان بتوانند خوراک مورد نیاز را به صورت کلی یا جزئی با کیفیت خوب و قیمت ارزان خریداری نمایند . همچنین در صورت تمایل به آشنایی با کلیه محصولات خوراک دام در بازار می توانید با عضویت در کانال تلگرام شرکت، از آخرین اخبار روز این حوزه برخوردار شوید .