ذرت برزیل

نرخ خرده ذرت درجه یک برای خوراک دام چقدر است

نرخ خرده ذرت درجه یک برای خوراک دام چقدر است ؟ دامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت خرده ذرت با کارشناسان فروش تماس بگیرند.

خرده ذرت ،بهترین جایگزین ذرت است. این محصول به سبب ارزان بودن مورد توجه بسیاری از دامداران و مرغداران قرار دارد .

ذرت یکی از جیره های مهم و اصلی برای خوراک دام و طیور است، بیشترین میزان تامین ذرت از طریق واردات انجام می شود ، ذرت درجه یک ذرتی است که ویژگی هایی از قبیل زردی دانه ، میزان رطوبت و سالم بودن را داشته باشد در غیر این صورت جزو درجه های پایین محسوب شده و قیمت پایی تری دارد . خرده ذرت یکی از خوراک های بسیار مناسب و جایگزین ذرت است که به دلیل شکسته شدن در زمان برداشت محصول قیمت بسیار پایی تری دارد ولی از نظر ارزش غذایی تفاوتی با ذرت کامل ندارد .

دامداری ها و مرغداری های صنعتی برای تامین خوراک از دان های آماده ازجمله ذرت ، خرده ذرت ، کنجاله و …. استفاده می کنند. تعیین قیمت های خوراک دام و طیور توسط اصناف مربوطه  انجام و به شرکت های بازرگانی ابلاغ می شود .

 شرکت بازرگانی کهن اطلاعات کاملی در مورد قیمت و انواع خوراک در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. علاوه بر خرده ذرت ، سایر محصولات و انواع خوراک های تکمیلی نیز به صورت مستقیم به فروش می رسد. مشتریان محترم می توانند خرده ذرت درجه یک را به صورت عمده از بازرگانی کهن با قیمت ارزان خریداری کرده و برای تامین خوراک دام و طیور خود از این جایگزین استفاده کنند.

جایگزین های دانه ذرت عبارت است از :

خرده ذرت

پوسته ذرت

کنجاله ذرت

بسیاری از مصرف کنندگان حداقل یکبار از این جایگزین ها درشرایط مختلف استفاده کرده اند ، با توجه به ارزش غذایی ذرت و قرارگرفتن در جیره اصلی خوراک دام و طیور می بایست یا از دانه ذرت استفاده کرد یا از جایگزین آن .

مشتریان محترم می توانند برای خرید خرده ذرت از بازرگانی کهن با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و از مشاوره قبل از خرید استفاده نمایند .