مکان برگزاری نمایشگاه خوراک دام و طیورامسال

نمایشگاه های دائمی و بین المللی در تهران ،مکان برگزاری نمایشگاه خوراک دام و طیور امسال  در نظر گرفته شده است که بسیاری از شرکتهای وابسته نیز حضور خواهند داشت .

محل برگزاری این نمایشگاه در هر سال ثابت نیست و در شهرهای دیگر ازجمله اصفهان و مشهد نیز تاکنون برگزار شده است .

موضوع فعالیت نمایشگاه عبارت است از :

خوراک انواع دام ، طیور و آبزیان

وسایل و تجهیزات وابسته به نگهداری دام و طیور

محصولات تقویت خاک و زمین های زراعی

و …

هدف از برگزاری نمایشگاه خوراک دام و طیور  ، معرفی خدمات و محصولات شرکت ها به مصرف کننده و بالعکس است، علاقه مندان و مصرف کنندگان با شرکت در این نمایشگاه ها امکان بازدید از همه ی شرکت ها را داشته و می تواند محصولات و خدمات را مقایسه کند .برگزاری این نمایشگاه برای شرکت ها نیز بسیار ارزشمند بوده و فرصت معرفی خدمات به مشتری افزایش بیشتری نسبت به روزهای عادی  دارد ، از این جهت شرکت های بازرگانی در تلاشند تا در برگزاری نمایشگاه ها حداکثر بهره وری را داشته باشند .

علاوه بر شرکتهای بازرگانی تهران ، سایر شهرهای دیگر نیز در صورت امکان در این نمایشگاه ها حضور میابند .

علاقه مندان و صاحبان مشاغل در این حوزه می توانند از شنبه 5 مهر لغایت سه شنبه 8 مهر جهت بازدید از محصولات و سایر خدمات شرکت بازرگانی کهن از ساعت 10 صبح الی 18 در نمایشگاه حضور داشته باشند .

محل برگزاری نمایشگاه خوراک دام و طیور امسال در تهران واقع در خیابان چمران ، نمایشگاه های دائمی و بین المللی خواهد بود . بازدید کنندگان می توانند  برای دریافت لوکیشن و محل استقرار غرفه با مراجعه به صفحه تماس با ما ، عضو کانال تلگرام شرکت بازرگانی کهن شوند و یا با کارشناس روابط عمومی تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند .