مرکز فروش مستقیم سویا پلت آرژانتین

مرکز فروش مستقیم سویا پلت آرژانتین

شرکت بازرگانی کهن ترید ، مرکز فروش مستقیم سویا پلت آرژانتین و سایرکشورهای دیگر است.آرژانتین علاوه بر ذرت، سویا و انواع کنجاله های آن را به ایران وارد می کند.

فروش مستقیم محصولات خوراک دام و طیوردر شرکت کهن ترید برای مشتریان شرایط بسیار مطلوبی است ، فروش بدون واسطه و مستقیم این اطمینان را به مشتریان می دهد تا محصول مورد نظر را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه نمایند .

امروزه با صنعتی شدن خوراک های دام و طیور، دانه های ذرت و سویا ارزش بیشتری پیدا کرده اند ، پروتئین ، چربی و سایر املاح دیگری که در این دانه ها وجود دارد مهمترین عامل استفاده برای خوراک دام و طیور است .

سویا معمولا به صورت کنجاله در دامداری ها و مرغداری ها و حتی پرورش آبزیان مورد استفاده قرارمی گیرد.

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پرک

پلت

لوله ای

کشورهای وارد کننده سویا به ایران عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

سویا به لحاظ اهمیت و غنی بودن پروتئین گیاهی بهترین جیره غذایی برای دام مخصوصا از نژاد شیرده و طیور بشمار می رود . سویا طبیعت گرم و خشک دارد و در مناطق گرمسیری به دلیل نیاز به آب کم ،بیشترین سازگاری را دارد.

مشتریان می توانند برای تهیه سویا و ذرت به صورت عمده و جزئی به شرکت کهن ترید مراجعه فرمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش مستقیم سویا و انواع کنجاله های آن با مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و مشاوره لازم قبل از خرید را دریافت نمایید .

همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر خوراک های تکمیلی می توانید به صفحه مربوطه در سایت کهن ترید مراجعه نمایید و یا از طریق عضویت در کانال تلگرام شرکت از اخبریت اخبار روز این حوزه مطلع شوید .