مرکز فروش مستقیم سویا هندی

مرکز فروش مستقیم سویا هندی

واردات سویا به ایران از کشورهای دیگر نیزانجام می شود.واردات درهر سال بستگی به میزان مصرف دارد. شرکت کهن ترید مرکز فروش مستقیم سویا هندی و سایر کشورهاست

سویا با طبع گرم و خشکی که دارد در مناطق گرمسیری بخوبی به بهره برداری می رسد و از کیفیت خوبی برخوردار می شود. منشا رشد سویا در آسیا بوده و هند یکی از بزرگترین تولید کنندگان سویا در آسیاست و حتی این محصول با سایر کشورهای آمریکای جنوبی مثل برزیل و آرژانتین در رقابت است .

شرکت بازرگانی کهن ترید وارد کننده و صادر کننده انواع خوراک دام و طیور است . فروش مستقیم سویا هندی در این شرکت برای مشتریان بسیار مطلوب است و با توجه به عدم وجود واسطه میان مصرف کننده و فروشنده ، این محصول با بهترین کیفیت ،مناسب ترین قیمت و با اطمینان از زمان ارسال به مقصد به مشتریان عزیز عرضه می شود .

اهمیت مصرف سویا برای دام و طیور بسیار بالاست و جزو جیره های اصلی آنها محسوب می شود . سویا با برخورداری از 50  درصد پروتئین در دانه، مهمترین منبع پروتئین در میان دانه ها شناخته شده است و تنها درحدود 18 الی 20 درصد از آن شامل چربی می شود .

یکی از مهمترین دغدغه های مصرف کنندگان مخصوصا دامداران و مرغداران صنعتی ، تهیه دان آماده و غنی شده با قیمت مناسب است که از پروتئین لازم برای رشد حیوان برخوردار باشد .شرکت بازرگانی کهن ترید مفتخر است که شرایط مناسبی را جهت رفاه مشتریان عزیز فراهم نموده است تا بتوانند بدون وجود واسطه و پرداخت هزینه گزاف ، با اطمینان محصول مورد نیازخود را خریداری نمایند.

مشتریان گرامی می توانند در کلیه ساعات اداری با کارشناسان فروش جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش مستقیم سویا تماس حاصل نمایند. برای برقراری ارتباط می توانید به صفحه تماس با ما ،مراجعه فرمایید .