مراکز فروش ذرت روس

مراکز فروش ذرت روس

ذرت روس در بنادر شمالی تخلیه و پس از کنترل در انبار ذخیره و آماده بارگیری و ارسال به مقصد مشتری می شود .شرکت بازرگانی کهن ترید یکی از مراکز فروش ذرت روس است.

در شرکت بازرگانی کهن ترید فروش ذرت روس ، طی سال با قیمت مصوب و کیفیت مرغوب قابل انجام است . روسیه در آسیای شمالی مهمترین کشور صادر کننده ذرت به ایران است و ارسال محصول از طریق دریای خزر و در بنادر شمالی تخلیه می شوند . برای بیشتر بازرگانان واردات ذرت روسیه به دلیل فاصله کوتاه مقرون به صرفه تر از واردات از طریق بنادر جنوبی است.

با توجه به حجم وسیع واردات ذرت روس، از ظرفیت حداکثری بنادر شمالی برای دریافت و ذخیره ذرت استفاده می شود. شرکت های بازرگانی تهران بیشترین وارد کننده ذرت روسیه در بنادر شمالی هستند و اکثر مصرف کنندگان ذرت روس استانهای شمالی کشور هستند .

ذرت در آب و هوای معتدل سازگار است و روسیه شرایط مساعدی برای کاشت ذرت به صورت انبوه دارد. در آسیای شمالی روسیه یکی از بزرگترین تولید کنندگان انبوه ذرت است که صادرات این محصول به کشورهای دیگر ازجمله ایران انجام می شود.

ذرت انواع مختلفی دارد که در سراسر دنیا دو نوع آن پر مصرف ترین است :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

بیشترین نوع واردات ذرت به ایران ، ذرت دامی است که برای تامین خوراک دام و طیور استفاده می شود .

مشتریان عزیز می توانند ذرت مورد نیاز خود را به صورت کلی و جزئی از شرکت کهن ترید تهیه نمایند . همچنین میتوانند از مشاوره قبل از خرید برخوردار شده و شرایط فروش ذرت روس را از کارشناسان واحد فروش دریافت نمایند .

برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید ، همچنین درصورت تمایل به آشنایی با انواع محصولات داخلی و خارجی با عضویت در کانال تلگرام شرکت از بروز ترین اخبار خوراک دام و طیور برخوردار شوید .