مراکز فروش ذرت روس درجه دو بندر

مراکز فروش ذرت روس درجه دو

مراکز فروش ذرت روس درجه دو بندر سالانه مقدار قابل توجهی از این محصول را به فروش می رسانند.بازرگانی کهن یکی از این مراکز فعال است.

تولید ذرت در کشورهایی که از اقلیم مناسبی برخوردار باشند به صورت انبوه تولید و به کشورهای متقاضی صادر می شود . ایران یکی از کشورهای دریافت کننده ذرت از روسیه است . واردات ذرت روس نسبت به سایر کشورهای دیگر  مقرون به صرفه تر است و برای شرکت های بازرگانی تهران در اولویت قرار دارد .

بنادر شمالی با توجه به کوتاهی مسیر تا تهران و وجود راه های هوایی و کوتاه کردن زمان مورد توجه شرکت های بازرگانی زیادی شده است .بازرگانی کهن یکی از مراکز فروش ذرت است و واردات انواع ذرت های خارجی به کشور را انجام می دهد .

بیشترین نوع تولید ذرت از نوع دامی است و فراورده هایی که دارد موجب افزایش مصرف آن شده است .

دو نوع ذرت از کشورهای مختلف وارد می شود :

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

مهمترین تفاوت ذرت درجه یک در مقایسه با درجه دو آن عبارت است از :

زردی دانه

سالم بودن دانه ها از نظر شکستگی دانه

نداشتن کپک و سایر مواد زائد خارجی

ولی نکته مهم این است که ارزش غذایی در این دو نوع ذرت، تفاوت چندانی ندارد و همان ارزش غذایی را تا حد زیادی دارد مگر در مورد ذرت هایی که دارای کپک و سایر مواد مضر باشند .

شرکت بازرگانی کهن از سال 93 درحال فعالیت در حوزه واردات ، صادرات و تولید انواع خوراک دام و طیور می باشد

مشتریان محترم می توانند با مراجعه به بازرگانی کهن به صورت حضوری یا غیر حضوری ذرت مورد نیاز خود را ثبت نمایند . بازرگانی کهن یکی از مراکز فروش ذرت در کلیه بنادر شمالی و جنوبی است و مشتریان در سراسر کشور می توانند ذرت یا هر نوع خوراک دیگر را تهیه نمایید . کارشناسان فروش بازرگانی کهن ،آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز هستند و می توانند با برقراری تماس از طریق صفحه تماس با ما ،  اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند.