ذرت برزیل

مراکز فروش ذرت برزیل

مراکز فروش ذرت برزیل

ذرت برزیل جزو یکی از محبوبترین غله وارداتی در بازار ایران است .مراکز فروش ذرت برزیل بعد از بارگیری از بنادر جنوبی کشور، آماده عرضه محصول به مشتریان می باشند.

ذرت برزیل جزو کالاهای پرمصرف وارداتی از آمریکای جنوبی است که به صورت انبوه کشت می شود .ذرت به جز برزیل در 9کشور دیگر نیز تولید و به سایر کشورهای متقاضی صادر می شود .مراکز فروش ذرت برزیل به دلیل افزایش تقاضا و واردات، درتمام فصول سال در حال فعالیت هستند و آماده ارسال محصولات دامی به سایر استانها می باشند .

ذرت دامی برزیل به دلیل داشتن کیفیت و مرغوبیت، مصرف کنندگان زیادی را به خود جلب نموده است . اکثر استانهایی که در آنجا پرورش دام و طیور رونق دارد ذرت را به عنوان مهم ترین جیره غذایی می شناسند که به صورت مستقیم یا  از فرآورده های آن مثل کنجاله،پودر یا پرک استفاده می کنند . مراکز فروش ذرت برزیل تحت نظر سازمان مربوط به واردات و صادرات خوراک دام فعالیت دارند و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر ذرت مورد نیازشان را کلی یا جزئی تهیه نمایند .

مشتریان محترم می توانند جهت مشاوره و تهیه ذرت برزیل از طریق صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در ساعات اداری تماس بگیرند و در صورت تمایل در کانال تلگرام شرکت عضو شوند .