مراکز فروش ذرت برزیل فوری بار

مراکز فروش ذرت برزیل فوری بار

تامین ذرت کشور از طریق واردات کشورهای مختلف از جمله برزیل انجام می شود . بیشترین مراکز فعال فروش ذرت فوری بار یا دیر بار، در تهران و بنادر جنوبی می باشد.

ذرت در میان غلات ، جزو محصولات پرکاربرد و پر استفاده است و بیشترین استفاده آن، برای تولید روغن و تامین خوراک دام است . مهمترین اهمیت و کاربرد ذرت ، نشاسته و چربی موجود در آن است که برای خوراک دام و طیور یکی از اصلی ترین جیره غذایی محسوب می شود.

کشورهای واردکننده ذرت به ایران شامل :

برزیل

آرژانتین

روسیه

اکراین

صبرستان

رومانی

کلیه کالاهای صادر شده از آمریکای جنوبی یا کشورهایی که تنها راه درسترسی شان از طریق دریای آزاد است در بنادر جنوبی و اغلب در بندر امام تخلیه می شوند و از آنجا به سایر استانهای کشور توزیع می شود.

شرکت بازرگانی کهن ترید یکی از مراکز فروش ذرت برزیل و سایر کشورهاست که علاوه بر واردات ذرت ، سویا و انواع کنجاله ها ، به تولید خوراک دام داخلی نیز پرداخته و به کشورهای همسایه نیز صادر می کند . شرکت کهن ترید در تلاش است تا با همت متخصصین در صناتع غذایی از منابع موجود نهایت بهره برداری را داشته و در تولید خوراک دام و طیور به میزان انبوه برسد .

از انواع خوراک دام می توان به کنجاله های خرما و زیتون نام برد که در نتایج آزمایشات انجام شده بر روی این منابع می توان املاح و خوراک مورد نیاز را استخراج نمود .

شرکت کهن ترید یکی از فعال ترین مراکز فروش ذرت و سایر خوراک دام از کشورهای برزیل ، آرژانتین ، روسیه و … است . مشتریان محترم می توانند برای ثبت سفارش خود به صورت فوری بار یا معمولی در ساعات ادرای با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و اطلاعات لازم را کسب نمایند، برای این منظور لطفا به صفحه تماس با ما ، مراجعه فرمایید .