مراکز فروش ذرت برزیل زودبار بندر امام

مراکز فروش ذرت برزیل زودبار بندر امام

ذرت برزیل به دو شکل زودبار یا دیر بار  قابل عرضه در بازار است . مراکز فروش ذرت برزیل زودبار بندر امام با افزایش تقاضا رونق بیشتری یافته و در حال گسترش هستند .

کشورهای مهم تولید کننده انبوه ذرت عبارتند از :

  • برزیل
  • روسیه
  • آرژانتین
  • رومانی
  • صبرستان

برزیل با توجه به شرایط خوب جغرافیایی و داشتن ارازی مناسب برای کاشت ذرت ،تولید انبوه و صادرات را افزایش داده است. ذرت برزیل پس از بارگیری در بندر امام با توجه به نوع درخواست مشتری ،به صورت زودبار یا دیر بار به مقصد ارسال می شود .در دیر بارشو با توجه به اینکه زمان زیادی صرف بارگیری و ارسال می شود که حداقل دو تا سه هفته است اغلب مشتریان تمایل دارند تا محصول خود را به صورت زودبار دریافت کنند .

مراکز فروش ذرت برزیل زودبار بندر امام در طی سال نیز فعال و آماده ارسال محصول به کلیه استانها هستند. بندر امام بزرگترین و مجهزترین بندر تجاری در کشور مخصوصا در میان بنادر جنوبی است و سالانه حجم بسیار زیادی از واردات را به خود اختصاص داده است .

مشتریان گرامی جهت سفارش محصول مورد نیاز می توانند به شرکت کهن ترید مراجعه و از طریق کارشناسان فروش خوراک دام با حجم دلخواه را سفارش دهند . شرکت بازرگانی کهن ترید یکی از معتبرترین مراکز فروش ذرت برزیل زودبار بندر امام است که علاوه بر واردات ذرت از سایر کشورها به تولید داخلی نیز پرداخته است .